WELCOME W AKADEMII RUCHU 😉Nasi

nauczyciele

Beata Darowska
Ashtanga Mysore
Beata Darowska

ENGLISH – Od wielu lat zainteresowana kulturą Dalekiego Wschodu. Urzeczona tradycją Indii, na przestrzeni lat odwiedza je wielokrotnie. Czerpie pełnymi garściami z bogatego dziedzictwa prastarej cywilizacji. Moment zetknięcia z Ashtangą Yogą stał się początkiem jej regularnej i długoletniej praktyki.

Kurs nauczycielski ukończyła m.in. u Johna Scotta, jednego z najbardziej doświadczonych i rozpoznawalnych nauczycieli. Regularnie uczestniczy i asystuje w jego warsztatach, podwyższając swoje nauczycielskie kwalifikacje. Prowadzi stałe zajęcia we Wrocławiu, organizuje warsztaty w całej Polsce oraz wraz z Basią Lipską szkoli nowych nauczycieli Ashtangi Vinyasy jogi.

umów się na zajęcia
Ewelina Budzowska
Ashtanga joga I seria
Ewelina Budzowska

Ewelina praktykuje jogę od 2008r. Przez pierwsze lata praktyki jej nauczycielem był Robert Pustowar oraz Beata Darowska. Od 2012 roku współprowadziła zajęcia ashtangi jogi jako asystentka, a od 2013r prowadzi samodzielnie zajęcia zarówno w stylu mysore, jak i serie prowadzone. Przełomowym momentem w praktyce Eweliny było spotkanie Nancy Gilgoff i możliwość praktykowania pod jej okiem na Maui (Hawaje). Obecnie regularnie podnosi swoje umiejętności podczas jej warsztatów na całym świecie (Berlin, Grecja) oraz u innych nauczycieli m.in. Manju P. Jois.

Umów się na zajęcia
 Honorata Makosiej
Ashtanga Joga
Honorata Makosiej
Na pierwsze zajęcia ashtanga yogi trafiła do Akademii Ruchu w 2007 roku. Nie miała tego w planie – przypadek? W tej chwili to nie ma znaczenia, bo praktyka ashtanga yogi stała się jej codziennością. Ceni tradycyjne podejście do Ashtanga Jogi oraz sposobu jej nauczania. Wciąż doskonali swooje umiejętności, biorąc udział w warsztatach prowadzonych, m.in. przez takich nauczycieli jak Nancy Gilgoff i Manju P. Jois.

Umów się na zajęcia
Dorota Kowalczyk
Ashtanga Mysore
Dorota Kowalczyk
Z natury swej żywiołowa i energiczna. Z jogą pierwszy raz zetknęła się w 2010 roku w Akademii Ruchu, rozpoczynając swoją praktykę pod okiem Beaty Darowskiej i Roberta Pustowara. Brała udział w licznych warsztatach, m.in. z Basią Lipską –Larsen, Guillermo Benitezem oraz Magnusem Appelbergiem

Umów się na zajęcia
Adrianna Banaszyńska
Kundalini Joga
Adrianna Banaszyńska
Certyfikowany nauczyciel Kundalini Yogi wg systemu Yogi Bhajana, a także filolog polski oraz malarz. Z Yogą Kundalini zetknęła się pierwszy raz osiem lat temu. Od tamtej pory ta wyzwalająca i uzdrawiająca technika stała się jej codziennością.

Umów się na zajęcia
Monika Filipowiak
Ashtanga yoga I seria prowadzona
Monika Filipowiak
Ashtanga Joga stała się jej pasją w 2009 roku. Rozpoczynała swoją przygodę w Akademii Ruchu pod okiem Beaty Darowskiej. Od początku była wierna tej dynamicznej formie jogi.

Umów się na zajęcia
Dominika Hrycaj
Prana Vinyasa Flow Yoga
Dominika Hrycaj
W 2007 roku rozpoczęła praktykę hatha jogi metodą B.K.S.Iyengara. Ukończyła 3 letni kurs nauczycielski wg tego przekazu prowadzonego przez Konrada Kocota oraz posiada tytuł Instruktora rekreacji ruchowej o specjalności ćwiczenia psychofizyczne w oparciu o system Hatha Jogi. Cały czas rozwija swoje umiejętności, dlatego też w 2012 w Dublinie uzyskała certyfikat instruktora AntiGravity ®Yoga zaś w 2015 roku w Pradze uczestniczyła w 30 godzinnym kursie asyst dla instruktorów jogi prowadzonym przez Marka Stephensa w 2016 roku ukończyła 250 godzin Prana Vinyasa® Flow Teacher Training prowadzonych przez Shiva Rea. W tym samym roku uzyskała dyplom pierwszego w Polsce nauczyciela Prana Vinyasa® Flow Yogi, certyfikowanego przez Shiva Rea oraz Samudra Global School of Living Yoga.

Umów się na zajęcia

O nas

Nasze Studio

Akademia Ruchu to więcej niż szkoła tańca czy jogi. To miejsce stworzone z miłości do ruchu, z myślą o tych, którym bliski jest ten rodzaj ekspresji. Jest alternatywą dla typowej oferty fitness clubu i siłowni. To miejsce, które uzależnia i pozwala wyrazić siebie w różnych rodzajach aktywności. Znajdziesz je w samym centrum tętniącego życiem Wrocławia.
Tutaj oderwiesz się od codzienności i zapomnisz o kłopotach. Tu odnajdziesz spokój, a kameralna i rodzinna atmosfera sprawi, że będziesz chciał wciąż do nas powracać. Tu poznasz nowych znajomych i spotkasz starych przyjaciół dzielących Twoją pasję. Tutaj znajdziesz wykwalifikowanych i uśmiechniętych instruktorów, którzy odpowiedzą na każde Twoje pytanie związane z daną dziedziną jogi, czy tańca.
Założycielka Akademii Ruchu, Beata Darowska tworząc to miejsce myślała głównie o tańcu. Wkrótce jednak zainteresowała się jogą, która z czasem stała się jej pasją i sposobem na życie. Po odbyciu wielu kursów nauczycielskich prowadzi zajęcia z Ashtanga Vinyasa Yogi.
Szkoła wpisana jest do Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod numerem 2.02/00110/2010.


adminAbout-Us-ENG