WITAMY W AKADEMII RUCHUNasi

nauczyciele

Beata Darowska
Ashtanga Mysore
Beata Darowska
Od wielu lat zainteresowana kulturą Dalekiego Wschodu. Urzeczona tradycją Indii, na przestrzeni lat odwiedza je wielokrotnie. Czerpie pełnymi garściami z bogatego dziedzictwa prastarej cywilizacji. Moment zetknięcia z Ashtangą Yogą stał się początkiem jej regularnej i długoletniej praktyki.

Kurs nauczycielski ukończyła m.in. u Johna Scotta, jednego z najbardziej doświadczonych i rozpoznawalnych nauczycieli. Regularnie uczestniczy i asystuje w jego warsztatach, podwyższając swoje nauczycielskie kwalifikacje. Prowadzi stałe zajęcia we Wrocławiu, organizuje warsztaty w całej Polsce oraz szkoli nowych nauczycieli Ashtangi Vinyasy Jogi.

www.beatadarowska.pl

Dorota Kowalczyk
Ashtanga Mysore
Dorota Kowalczyk
Z natury swej żywiołowa i energiczna. Z jogą pierwszy raz zetknęła się w 2010 roku w Akademii Ruchu, rozpoczynając swoją praktykę pod okiem Beaty Darowskiej i Roberta Pustowara. Brała udział w licznych warsztatach, m.in. z Basią Lipską –Larsen, Guillermo Benitezem oraz Magnusem Appelbergiem

Umów się na zajęcia
Adrianna Banaszyńska
Kundalini Joga
Adrianna Banaszyńska
Certyfikowany nauczyciel Kundalini Yogi wg systemu Yogi Bhajana, a także filolog polski oraz malarz. Z Yogą Kundalini zetknęła się pierwszy raz osiem lat temu. Od tamtej pory ta wyzwalająca i uzdrawiająca technika stała się jej codziennością.

Umów się na zajęcia
Emilia Struzik
Ashtanga Mysore
Emilia Struzik
Przygodę z Ashtanga Jogą rozpoczęła w Akademii Ruchu i od tego czasu regularnie praktykuje. Ukończyła kurs nauczycielski TTC 200H Ashtanga Vinyasa Yoga z Beatą Darowską. Swoją wiedzę poszerza uczestnicząc w warsztatach m.in. z Johnem Scottem i Stu Girlingiem, oraz dzięki studiom podjętym na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu.

Umów się na zajęcia
Gosia Sobolewska
Ashtanga Mysore
Gosia Sobolewska
Praktykuje Ashtanga Vinyasa Jogę już kilka lat. Od zawsze w Akademii Ruchu pod opieką Beaty Darowskiej. Ukończyła kurs nauczycielski TTC 200H Ashtanga Vinyasa Yoga, a swoje umiejętności ciągle podnosi, uczestnicząc także w licznych warsztatach prowadzonych, m.in. przez Basię Lipską-Larsen, Nancy Gilgoff, Manju Joisa i Johna Scotta.

Umów się na zajęcia
Patrycja Zasławska
Ashtanga Mysore
Patrycja Zasławska
Optymistycznie nastawiona do życia, stworzona do pracy z ludźmi, lubi dzielić się swoją wiedzą. Fascynuje ją każda forma ruchu oraz fizjologia ludzkiego ciała. Ukończyła analitykę medyczną na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu. Praktykę jogi zaczęła w 2012 roku, ukończyła kurs nauczycielski TTC 200H Ashtanga Vinyasa Yoga u Beaty Darowskiej.

Umów się na zajęcia

O nas

Nasze Studio

Akademia Ruchu, to miejsce stworzone przede wszystkim z pasji i miłości do jogi. Z myślą o tych, którzy poszukują sprawności fizycznej oraz uspokojenia umysłu i relaksacji. Oferujemy zajęcia dla początkujących i zaawansowanych, w małych grupach, zapewniając kameralną atmosferę. Prowadzimy zajęcia dynamicznej ashtanga joga, relaksującej yin joga, jogę w chustach (aerial joga) oraz kundalini joga. U nas każdy znajdzie zajęcia odpowiednie dla siebie. Znajdziesz nas w samym centrum tętniącego życiem Wrocławia.

Szkoła wpisana jest do Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod numerem 2.02/00110/2010.


adminO nas