WELCOME W AKADEMII RUCHU 😉Nasi

nauczyciele

Beata Darowska
Ashtanga Mysore
Beata Darowska

ENGLISH – Od wielu lat zainteresowana kulturą Dalekiego Wschodu. Urzeczona tradycją Indii, na przestrzeni lat odwiedza je wielokrotnie. Czerpie pełnymi garściami z bogatego dziedzictwa prastarej cywilizacji. Moment zetknięcia z Ashtangą Yogą stał się początkiem jej regularnej i długoletniej praktyki.

Kurs nauczycielski ukończyła m.in. u Johna Scotta, jednego z najbardziej doświadczonych i rozpoznawalnych nauczycieli. Regularnie uczestniczy i asystuje w jego warsztatach, podwyższając swoje nauczycielskie kwalifikacje. Prowadzi stałe zajęcia we Wrocławiu, organizuje warsztaty w całej Polsce oraz wraz z Basią Lipską szkoli nowych nauczycieli Ashtangi Vinyasy jogi.

umów się na zajęcia
Dorota Kowalczyk
Ashtanga Mysore
Dorota Kowalczyk
Z natury swej żywiołowa i energiczna. Z jogą pierwszy raz zetknęła się w 2010 roku w Akademii Ruchu, rozpoczynając swoją praktykę pod okiem Beaty Darowskiej i Roberta Pustowara. Brała udział w licznych warsztatach, m.in. z Basią Lipską –Larsen, Guillermo Benitezem oraz Magnusem Appelbergiem

Umów się na zajęcia
Adrianna Banaszyńska
Kundalini Joga
Adrianna Banaszyńska
Certyfikowany nauczyciel Kundalini Yogi wg systemu Yogi Bhajana, a także filolog polski oraz malarz. Z Yogą Kundalini zetknęła się pierwszy raz osiem lat temu. Od tamtej pory ta wyzwalająca i uzdrawiająca technika stała się jej codziennością.

Umów się na zajęcia
Emilia Struzik
Kundalini Joga
Emilia Struzik
Przygodę z Ashtanga Jogą rozpoczęła w Akademii Ruchu i od tego czasu regularnie praktykuje. Ukończyła kurs nauczycielski TTC 200H Ashtanga Vinyasa Yoga z Beatą Darowską. Swoją wiedzę poszerza uczestnicząc w warsztatach m.in. z Johnem Scottem i Stu Girlingiem, oraz dzięki studiom podjętym na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu.

Umów się na zajęcia
Gosia Sobolewska
Kundalini Joga
Gosia Sobolewska
Praktykuje Ashtanga Vinyasa Jogę już kilka lat. Od zawsze w Akademii Ruchu pod opieką Beaty Darowskiej. Ukończyła kurs nauczycielski TTC 200H Ashtanga Vinyasa Yoga, a swoje umiejętności ciągle podnosi, uczestnicząc także w licznych warsztatach prowadzonych, m.in. przez Basię Lipską-Larsen, Nancy Gilgoff, Manju Joisa i Johna Scotta.

Umów się na zajęcia
Patrycja Zasławska
Kundalini Joga
Patrycja Zasławska
Optymistycznie nastawiona do życia, stworzona do pracy z ludźmi, lubi dzielić się swoją wiedzą. Fascynuje ją każda forma ruchu oraz fizjologia ludzkiego ciała. Ukończyła analitykę medyczną na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu. Praktykę jogi zaczęła w 2012 roku, ukończyła kurs nauczycielski TTC 200H Ashtanga Vinyasa Yoga u Beaty Darowskiej.

Umów się na zajęcia

O nas

Nasze Studio

Akademia Ruchu to więcej niż szkoła tańca czy jogi. To miejsce stworzone z miłości do ruchu, z myślą o tych, którym bliski jest ten rodzaj ekspresji. Jest alternatywą dla typowej oferty fitness clubu i siłowni. To miejsce, które uzależnia i pozwala wyrazić siebie w różnych rodzajach aktywności. Znajdziesz je w samym centrum tętniącego życiem Wrocławia.
Tutaj oderwiesz się od codzienności i zapomnisz o kłopotach. Tu odnajdziesz spokój, a kameralna i rodzinna atmosfera sprawi, że będziesz chciał wciąż do nas powracać. Tu poznasz nowych znajomych i spotkasz starych przyjaciół dzielących Twoją pasję. Tutaj znajdziesz wykwalifikowanych i uśmiechniętych instruktorów, którzy odpowiedzą na każde Twoje pytanie związane z daną dziedziną jogi, czy tańca.
Założycielka Akademii Ruchu, Beata Darowska tworząc to miejsce myślała głównie o tańcu. Wkrótce jednak zainteresowała się jogą, która z czasem stała się jej pasją i sposobem na życie. Po odbyciu wielu kursów nauczycielskich prowadzi zajęcia z Ashtanga Vinyasa Yogi.
Szkoła wpisana jest do Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod numerem 2.02/00110/2010.


adminAbout-Us-ENG