https://akademiaruchu.com.pl/wp-content/uploads/2023/12/BANNERY-te-mniej-fatalne-xD-6.jpg

AIRFLOW: Odkryj Wewnętrzną Siłę w Powietrzu – Seria Warsztatów Aerial Jogi z Natalią / styczeń – kwiecień 2024

by Autor

Sezon 2024 rozpoczynamy kolejną serią warsztatów Aerial Jogi z Natalią Sobianowską – Brodzińską!
To wyjątkowa okazja do eksploracji swoich granic, rozwijania siły, gibkości i równowagi oraz odkrywania piękna praktyki aerial jogi.

I. „Nowy Rok, Nowa Ja: Początki w Powietrzu” // 19.01.2024 – piątek  // godz. 19:00-21:00

Rozpocznij rok 2024 z pasją i radością! Nasz pierwszy warsztat wprowadzi Cię w świat aerial jogi, doskonały dla początkujących. Odkryj nową siebie, zwiększ gibkość i zyskaj pewność siebie w powietrzu. Zapisz się, aby rozpocząć swoją podróż ku lepszej wersji siebie!

II. „Stabilność i Elegancja: Wiszenie na Stopach z Elementami Stania na Rękach” // 11.02.2024 – niedziela // godz. 10:30-12:30

W drugim warsztacie przeniesiemy Cię w fascynujący świat aerial jogi, gdzie połączymy stabilność z elegancją. Poznasz sztukę wiszenia na stopach, co zbuduje siłę i równowagę, a także doświadczysz ekscytujących elementów stania na rękach. Ten poziom pozwoli Ci odkryć nowe możliwości w aerial jodze, nadając Twojej praktyce jeszcze większy rozmach. Przyłącz się i doświadcz harmonii między siłą a elegancją w powietrzu!

III. „Tańcz w Chustach: Wyrażaj Siebie w Powietrzu” // 17.03.2024 – niedziela // godz. 10:30-12:30

Przenieś swoją praktykę na wyższy poziom w trzecim warsztacie. Odkryj piękno tańca w chustach, wyrażaj siebie w powietrzu i połącz się z rytmem muzyki. To Twoja szansa na rozwinięcie kreatywności i ekspresji w aerial dance!

IV. „Dynamika na Poziomie Średniozaawansowanym” // 28.04.2024 – niedziela // godz. 10:30-12:30

Ostatni warsztat to wyzwanie dla średniozaawansowanych uczestników. Skupiamy się na dynamice, równowadze i zaawansowanych pozycjach w aerial jodze. Przyjdź i rozwiń swoje umiejętności, osiągnij wyższy poziom wydajności!

Możesz wziąć udział w pojedynczych warsztatach lub zapisz się na całą serię i podnoś swoje umiejętności w aerial jodze razem z nami!

Gdzie: Akademia Ruchu
Cena: 100 PLN / jednorazowe warsztaty
Ilość miejsc: 11 (!)
Rejestracja:
 w formularzu poniżej 🙂

AutorAIRFLOW: Odkryj Wewnętrzną Siłę w Powietrzu – Seria Warsztatów Aerial Jogi z Natalią / styczeń – kwiecień 2024