https://akademiaruchu.com.pl/wp-content/uploads/2016/05/d1a83f29.jpg

ASHTANGA JOGA NAD MORZEM 13-20.08.16 i 20-27.08.16

by Autor

ASHTANGA JOGA NAD MORZEM 13-20.08.16 i 20-27.08.16

Zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji wyjazdowych warsztatów z Ashtangi jogi.

Nowa lokalizacja – więcej relaksu i zabawy!

Terminy: 13-20.08.16 i 20-27.08.16

Gdzie mieszkamy: Dom Jana w Lubiatowo

Dom Jana to pensjonat położony na skraju lasu sosnowego, w urokliwej, nadmorskiej okolicy. Otoczony jest zadbanym ogrodem, niedaleko znajdują się łąki i pola, co daje gwarancję ciszy i intymności. Do plaży, określanej, jako najpiękniejszej w Europie, można dojść spacerem przez las – w ciągu 15 minut.

Do dyspozycji gości, na ogrodzonym terenie, jest plac zabaw dla dzieci, romantyczna latana, chata grillowa, mini-kapliczka oraz bezpłatny parking samochodowy. Na terenie posesji jest dostępna również bezprzewodowa sieć internetowa. Goście mogą korzystać także z sali telewizyjnej, leżaków i parawanów.

Każdy apartament (42m2) zawiera: pokój dzienny ( z kominkiem lub kozą) z wyjściem do własnego, zacisznego ogródka; sypialnię (2 łóżka); aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem; antresolę z dodatkowymi miejscami do spania; łazienkę z prysznicem; osobne WC.

http://www.domjana.pl/

W ofercie:

  • 7 noclegów
  • 7 porannych zajęć MYSORE
  • 6 popołudniowych zajęć warsztatowych jogi
  • 7 wieczornych medytacji
  • 3 posiłki dziennie
  • wspólne spacery, wycieczki, spotkania i dyskusje

Atrakcje turystyczne:

  1. Rezerwat przyrody „Choczewskie Cisy”. Rezerwat obejmuje dawny park przydworski w okolicach Sasina. Ochronie rezerwatu podlegają głównie występujące tu cisy. Znajdują się tu również stanowiska chronionych roślin naczyniowych.
  2. Latarnia morska Stilo. To jedna z najpiękniejszych latarni morskich na Kaszubach. Została wzniesiona w latach 1904-06 i ma 34m wysokości. Jest udostępniona zwiedzającym latem w godzinach 10:00 – 18:00.
  3. Zabytkowe dwory i dworki w gminie Choczewo. Na jej terenie znajduje się największa ilość zabytkowych dworów i pałaców w całej Polsce wraz z zachowanymi kompleksami parkowymi, w których gospodarzami były znane pomorskie rody: Dzięcielskich, Wejherów, Jackowskich, Łętowskich, Krokowskich, Przebendowskich. Wycieczka szlakiem tych historycznych miejsc, może okazać się wyjątkową podróżą w czasie.

ASHTANGA JOGA – nazywana czasem power jogą jest dynamiczną odmianą hatha yogi i stała się jedną z najpopularniejszych odmian yogi na Zachodzie. Ashtanga charakteryzuje się płynnymi przejściami między pozycjami yogi (asanami) oraz energetyzującym oddechem. Spośród różnych odmian yogi ashtanga stanowi najbardziej efektywny i wszechstronny trening na poziomie fizycznym.

Instruktor prowadzący: Beata Darowska, założycielka Akademii Ruchu. Ukończyła kurs nauczycielski prowadzony przez Johna Scotta. Obecnie regularnie uczestniczy i asystuje w jego warsztatach oraz rozpowszechnia jego wizję ashtangi jogi w Polsce.  Umiejętności nauczycielskie w zakresie Ashtangi Vinyasy Yogi dokształcała pod okiem Basi Lipskiej, Nancy Gilgoff i Lino Miele. W jej dynamicznym charakterze, doskonalącym ciało i umysł, odnajduje swą drogę.

Zaliczkę w wysokości 300zł należy wpłacić do 31.05.16. Wpłacenie zaliczki równe jest z rezerwacją miejsca na liście.

Liczba miejsc ograniczona!

Koszt:  1250 zł

*W „uwagach” prosimy o wybór terminu.

AutorASHTANGA JOGA NAD MORZEM 13-20.08.16 i 20-27.08.16