https://akademiaruchu.com.pl/wp-content/uploads/2020/11/czerwcowa-regeneracja.png

Czerwcowa regeneracja: Ashtanga Yoga & Trekking 16-20.06.2021

by Autor

Czerwcowa regeneracja: Ashtanga Yoga & Trekking 16-20.06.2021

Zapraszamy na wyjątkowy wyjazd łączący dwie pasje. Poza praktyką Ashtanga Vinyasa Jogi pod okiem naszych dwóch nauczycielek Emilki oraz Diany czeka Was spotkanie z naturą podczas trekkingów po magicznych Karkonoszach. To niezwykłe połączenie dynamicznej praktyki jogi z magią górskiej przyrody pozwoli nie tylko głęboko się zrelaksować, ale również nabrać energii na nadchodzące miesiące.

Zapraszamy wszystkich ceniących sobie aktywny wypoczynek w otoczeniu górskich krajobrazów i pysznego jedzenia. Zajęcia z Ashtanga Vinyasa Joga oraz wieczorne warsztaty poprowadzą dwie doświadczone nauczycielki jogi. Wyjazd idealny dla osób praktykujących jogę, jak również tych zupełnie początkujących.

W programie:
• Codzienna poranna praktyka ashtanga Vinyasa jogi prowadzona przez dwie nauczycielki
• Wegańskie/Wegetariańskie posiłki
• Wieczorne zajęcia warsztatowe jogi
• Trekking po okolicznych górach

Miejsce:
Villa Sattva –  w malowniczej dolinie, wzdłuż potoku Wrzosówka, u podnóża Śnieżnych Kotłów na styku szlaków turystycznych prowadzących w Karkonosze położony jest Jagniątków. Villa Sattva położona jest na szlakach wiodących w Karkonosze. Stąd można się udać w wyższe partie gór np. Śnieżne Kotły, a następnie granią w kierunku Śnieżki lub Szrenicy, a także w niższe partie gór położone w lesie bukowo – dębowym. Kuchnia serwuje tylko potrawy wegetariańskie oparte na naukach ajurwedy z zastosowaniem orientalnych przypraw.
ul. Michałowicka 13, Jagniątków (blisko Szklarskiej Poręby)

Data: 16-20.06.2021

Koszt: 1200 zł

Potwierdzeniem rezerwacji miejsca na liście uczestników jest wpłata zadatku w wysokości 500 zł.

Zapisy:

 

Nie znaleziono żadnych pól.
AutorCzerwcowa regeneracja: Ashtanga Yoga & Trekking 16-20.06.2021