https://akademiaruchu.com.pl/wp-content/uploads/2016/10/Wroclawska-Akademia-Baletu_reference.jpg

DRZWI OTWARTE WE WROCŁAWSKIEJ AKADEMII BALETU

by admin

 DRZWI OTWARTE WE WROCŁAWSKIEJ AKADEMII BALETU

Termin: 12 stycznia 2014
godz. 15:30 – dla początkujących
godz. 16:30 – dla zaawansowanych

Serdecznie zapraszamy osoby zainteresowane zajęciami baletu, zarówno młodzież jak i dorosłych, tych, którzy już kiedyś tańczyli, ale także osoby, które dopiero pragną poznać taniec klasyczny.

Wrocławska Akademia Baletu, to artystyczna szkoła z przyszłością, która kształci dzieci, młodzież i dorosłych. Powstała z inicjatywy doświadczonych pedagogów tańca Pauli i Anatola Ivanov. Funkcją Szkoły jest edukowanie młodych ludzi z zakresu tańca klasycznego i współczesnego, teorii i historii tańca w ramach lekcji dla dzieci, młodzież i dorosłych, otwartych lekcji tańca oraz Międzynarodowych Warsztatów tańca.
Drzwi otwarte to doskonała okazja by poznać szkołę, naszych pedagogów, ich metodę prowadzenia zajęć, a także dowiedzieć o naszych planach i działaniach.

W naszej szkole klasy nie są liczne dzięki temu mamy możliwość indywidualnego podejścia do ucznia. Szkoła z każdym rokiem staje się coraz liczniejsza i bogatsza pod względem nabytych doświadczeń, zrealizowanych spektakli i kulturalnych wydarzeń.

Osoby zainteresowane prosimy o zapisy przez formularz z zaznaczeniem grupy zaawansowania.

adminDRZWI OTWARTE WE WROCŁAWSKIEJ AKADEMII BALETU