https://akademiaruchu.com.pl/wp-content/uploads/2016/10/dzieńotwarty2910.jpg

Dzień otwarty w Akademii Ruchu – 29.10.2016

by Autor

DZIEŃ OTWARTY W AKADEMII RUCHU – 29.10.2016

Po raz kolejny zapraszamy na spotkanie z jogą w Akademii Ruchu.
Dla wszystkich niezdecydowanych, zastanawiających się czy „joga jest dla mnie”, dla osób pragnących zmienić swoje nawyki, poprawić samopoczucie czy zrelaksować.

Jeśli nigdy nie miałeś okazji uczestniczyć w zajęciach jogi, to Dzień otwarty jest doskonałą okazją. Będziesz mógł poznać naszych instruktorów oraz miejsce, w którym ćwiczymy. To również okazja do poznania jogi i sposobów jej praktyki wg różnych systemów. Mamy nadzieję, że zajęcia zachęcą do regularnych ćwiczeń, a także ułatwią wybór własnej jogicznej ścieżki rozwoju.

Plan Dnia

13:00 – 14:00 – Ashtanga Joga Wprowadzenie z Moniką Filipowiak

14:00 – 15:00 – Hatha Joga z Tomkiem Szklanko.

Monika Filipowiak: Od 2012 roku przekazuje zdobyte umiejętności innym jako nauczyciel Ashtangi, nieprzerwanie rozwijając również własną praktykę.

Inspirację i wiedzę czerpie od takich nauczycieli jak: Rolf i Marci Naujokat, Basia Lipska Larsen, Guillermo Benitez, Gabriel Azoulay, Magnus Appelber.

Tomek Szklanko: Poznawał jogę wg. metody Iyengara, Astanga Jogę, Vinyasa Kramę i Kundalini Jogę z wieloma nauczycielami. W swojej praktyce i nauczaniu kładzie nacisk na oddech i jego synchronizację z ruchami i pozycjami ciała, co prowadzi do uwolnienia od napięć, wyciszenia i koncentracji umysłu.

Zapraszamy na wspólny dzień, w którym możemy zrobić coś dla naszego ciała i umysłu!

Prosimy o rezerwację miejsca przez formularz: http://akademiaruchu.com.pl/strefa-klienta/

AutorDzień otwarty w Akademii Ruchu – 29.10.2016