Zajęcia jogi dla firm


Jesteśmy gotowi aby w pełni profesjonalnie, bazując na naszym doświadczeniu  i wykwalifikowanej kadrze nauczycieli, zainspirować Państwa jogą a następnie poprowadzić odpowiednie, dopasowane do Państwa potrzeb zajęcia. Aktywne, cykliczne uczestnictwo pracowników w zajęciach jogi pozytywnie wpłynie na ich efektywność w pracy w wymagającym środowisku biznesowym, a także na poprawę jakości życia prywatnego, tworząc odpowiedni „WORK-LIFE BALANCE”.

Joga dla firm tworzy ponadto znakomitą okazję do tego, aby zadbać o odpoczynek fizyczny i umysłowy pracowników. Dzięki ćwiczeniom będą oni mieli okazję rozluźnić spięte mięśnie oraz wzmocnić ciało oraz naturalną odporność organizmu. Polecamy zajęcia jogi wszystkim osobom a w szczególności tym, którzy przez dłuższy czas przebywają w wymuszonej pozycji, na przykład pracując przy komputerze.

W zajęciach jogi dla pracowników mogą brać udział osoby początkujące oraz każdy, kto ma już za sobą pierwsze doświadczenie z tego typu ćwiczeniami. Joga dla pracowników nie tylko przynosi indywidualne korzyści zdrowotne, ale przekłada się również pozytywnie na relacje między współpracownikami. Jej wyciszające i relaksujące działanie pomaga w zdystansowaniu się od codziennych problemów i trosk, a także wspiera rozwój istotnej umiejętności zwanej mindfulness, która okazuje się niezwykle pomocna dla tych, którzy na co dzień doświadczają pracy w pośpiechu i stresie.

Zapraszamy do uczestnictwa w zajęciach w naszej szkole, ale również jesteśmy gotowi aby nasze warsztaty organizować w Państwa firmie w ustalonych godzinach. Aby dowiedzieć się więcej zapraszamy do kontaktu w celu szczegółowego omówienia Państwa potrzeb a następnie dopasujemy do nich naszą ofertę.

AutorZajęcia jogi dla firm