https://akademiaruchu.com.pl/wp-content/uploads/2021/01/joga-na-kole-jpg.jpg

Joga na kole 23/01/2021

by Autor

Serdecznie zapraszamy na warsztaty jogi na kole. Warsztaty te zostały stworzone dla wszystkich osób praktykujących jogę i nie tylko. Siedzący tryb życie, tak powszechny w teraźniejszych czasach, predysponuje do gromadzenia się napięcia w całym ciele. Dzięki wykorzystaniu koła do jogi możemy w przyjemny sposób pracować na zwiększeniem elastyczności ciała, co przekłada się na poprawę naszego samopoczucia.

Podczas warsztatów będziemy pracować nad wszystkimi partiami ciała, wykonując ćwiczenia zarówno wzmacniające, jak i rozluźniające. Ćwiczą z kołem do jogi, możemy zrelaksować się w pozycji, gdyż koło stanowi wygodne podparcie. Dzięki połączeniu pracy wzmacniającej i zwiększającej elastyczność mięśni możemy osiągnąć wspaniałe rezultaty.

Zapraszamy na warsztaty, na których nie tylko będzie się świetnie bawił, ale również zyskasz szeroką wiedzę!

Data: 23.01.2021

Godzina: 11:30-14:30

Koszt: 70zł

Zapisy: https://akademiaruchu.com.pl/strefa-klienta/

Prowadząca:

Emilia Jaworska – prowadzi zajęcia Ashtanga Jogi Mysore. Już podczas pierwszego spotkania z jogą w Akademii Ruchu, wiedziała, że ta praktyka zagości w jej życiu na stałe. Ashtanga Mysore to dla niej możliwość spotkania się z samą sobą. Skonfrontowania się z wewnętrznymi lękami, słabościami, a także radościami. Ukończyła kurs nauczycielski TTC Ashtanga Vinyasa Yoga z Beatą Darowską. Od tego czasu wciąż poszerza swoją wiedzę dzięki warsztatom m.in. z Johnem Scottem oraz Stu Girlingiem, a także na studiach podjętych na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu.

AutorJoga na kole 23/01/2021