https://akademiaruchu.com.pl/wp-content/uploads/2022/03/joga-w-duecie.jpg

Joga w duecie: warsztaty dla kobiet w ciąży i planujących ciążę

by Autor

Serdecznie zapraszamy przyszłe mamy na warsztaty stworzone przez mamę joginkę. Skierowane są zarówno do kobiet które praktykowały przed ciążą, jak i chcących rozpocząć swoją przygodę z jogą w tym szczególnym czasie.

Warsztaty będą obejmowały 3 aspekty jogi:
🧘‍♀️ Pranayama („prana” – energia, „ayama”- kontrolowanie/pogłębianie) czyli praca z oddechem. Oddech stanowi podstawę w praktyce jogi i jest swoistą bazą do rozpoczęcia pracy z ciałem przy zachowaniu harmonii strefy fizycznej z psychiczną.
🧘‍♀️ Asana oznacza w jodze pozycje. Wspólnie przejdziemy przez sekwencję asan stworzoną tak, aby jak najlepiej wspomóc ciało kobiety podczas okresu ciągłych zmian jakim jest ciąża oraz przygotować je na wyzwania związane z porodem.
🧘‍♀️ Prowadzona relaksacja pozwoli na świadome rozluźnienie ciała i odprężenie się.

Program warsztatów został stworzony w oparciu o doświadczenia zebrane przed ciążą oraz w jej trakcie, zarówno ze strony nauczyciela jak i kobiety praktykującej podczas tych szczególnych 9 miesięcy. Zapraszam wspaniałe babeczki na to wydarzenie podczas którego będziemy się dzielić wiedzą i wsparciem!
*Warsztaty są przeznaczone głównie dla kobiet od II trymestru ciąży. Jeżeli jesteś w I trymestrze i chcesz uczestniczyć w warsztatach skontaktuj się z Nami. Kobiety planujące ciąże serdecznie zapraszamy!

📆 Niedziela 10.04.2022
⏰11.00-13.00
💰 150zł

Prowadząca:
👱‍♀️ Emilia Jaworska – W 2021r. została mamą. Instruktor Ashtanga Vinyasa Yogi. Na co dzień prowadzi zajęcia Mysore oraz organizuje warsztaty. Ashtanga Vinyasa Yoga to dla niej możliwość spotkania się z samą sobą. Skonfrontowania się z wewnętrznymi lękami, słabościami, a także radościami. Ukończyła kurs nauczycielski TTC Ashtanga Vinyasa Yoga z Beatą Darowską. Od tego czasu wciąż poszerza swoją wiedzę dzięki warsztatom m.in. z Johnem Scottem oraz Stu Girlingiem, a także na studiach podjętych na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu.

 

Zapisy:

AutorJoga w duecie: warsztaty dla kobiet w ciąży i planujących ciążę