https://akademiaruchu.com.pl/wp-content/uploads/2016/10/Ania-Mendak-woal.jpg

KLASYCZNY TANIEC ORIENTALNY – WARSZTATY Z SAMIRĄ

by admin

 KLASYCZNY TANIEC ORIENTALNY – WARSZTATY Z SAMIRĄ

Termin: 14.07.2013, godz. 11:00

Zapraszamy na wakacyjne spotkanie z tańcem orientalnym.

Tym razem tematem warsztatów będzie klasyczny taniec orientalny, choreografia z woalem.
oprócz choreografii, nauczymy się podstawowych figur tańca z woalem i techniki tańca z woalem.

Woal jest typowym i chyba  najczęściej używanym rekwizytem (a także dodatkiem do kostiumu) wykorzystywanym przez tancerki brzucha. Jest to absolutna klasyka tańca orientalnego klasycznego! Podczas warsztatów zapoznacie się nie tylko z techniką tańca z  woalem, podstawowymi figurami i kombinacjami kroków, nauczycie się również krótkiej choreografii i poznacie różne „woalowe”tajniki i triki J Zapraszam zarówno Panie już tańczące jak i te, które dopiero zaczynają swoją przygodę z tańcem orientalnym.

Podczas warsztatów wymagane jest posiadanie woala (półokrągłego lub prostokątnego, może być duża zwiewna chusta lub szal). Będę miała kilka zapasowych woali, które będzie można ode mnie pożyczyć za wcześniejszą rezerwacją ania@samira.art.pl.

Samira: Taniec orientalny w stylu egipskim kształciła pod okiem wielu pedagogów między innymi biorąc udział w kursach prowadzonych przez m.in. przez: Beatę i Horacio Cifuentesów, Zazę Hassana, Ehaba Atię, Khaleda Mahmouda, Orit Maftsir, Nour, Azizę, Fathiem a także gwiazdy Bellydance Superstars – Jillinę i Bożenkę.  Na co dzień występuje zarówno solowo jako „Samira” jak i w duecie z egipskim tancerzem Ibrahimem Mahmoudem „Kimo” oraz prowadzi warsztaty na zaproszenie największych festiwali, ośrodków kultury i sztuki oraz szkół tańca w całej Polsce. W roku 2008 zdobyła wyróżnienie i nagrodę specjalną w konkursie tańca orientalnego w Pradze.
www.samira.art.pl 

Uwaga: Na zajęcia należy zabrać woal lub duży szeroki zwiewny szal.

Poziom warsztatów: początkujacy i średniozaawansowani

Czas warsztatów: 3 godziny

koszt: 60 zł

Zapisy:
Obowiązkowe przez formularz na stronie. Miejsce rezerwuje wpłata.

adminKLASYCZNY TANIEC ORIENTALNY – WARSZTATY Z SAMIRĄ