https://akademiaruchu.com.pl/wp-content/uploads/2021/08/kurs-dla-poczatkujacych-nowy-termin-baner.jpg

Kurs Ashtanga Joga dla początkujących 27.09-22.10.2021

by Autor

Zawsze chciałeś rozpocząć praktykę jogi, ale nie wiesz jak się za to zabrać? A może masz już jakieś doświadczenie, ale chcesz uporządkować i pogłębić swoją wiedzę?
Postaw na kurs dynamicznej Ashtanga jogi dla początkujących!
Kurs został stworzony dla wszystkich osób, które chciałyby zapoznać się z praktyką Ashtanga jogi od podstaw, bez względu na poziom zaawansowania – jogę może praktykować każdy! Praktykę zaczynamy od zera. Pracując w małej grupie, pod okiem dwójki doświadczonych nauczycielek nauczymy się krok po kroku, jak prawidłowo wykonać poszczególne pozycje. Dowiemy się czym jest vinyasa, drishi i bandha oraz w jaki sposób właściwie oddychać podczas praktyki. Zajęcia zaczniemy od prostych łagodnych pozycji, następnie stopniowo będziemy zwiększać ich ilość i intensywność. Podczas kursu dokładnie omówimy powitania słońca, wszystkie pozycje stojące z pierwszej serii oraz sekwencję końcową.

Co zyskujesz?
1) Indywidualne podejście i wsparcie nauczyciela na każdym kroku,
2) Bezpieczną praktykę,
3) Poznanie jogi od podstaw,
4) Chwilę na odstresowanie się i wyciszenie,
5) Motywację do dalszej praktyki!

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości uczestnicy będą mogli każdą kwestię skonsultować z prowadzącym nauczycielem.
Stosując indywidualne podejście przygotujemy Cię do rozpoczęcia regularnej praktyki w głębokiej świadomości własnego ciała.

Data: 27.09-22.10.2021 (8 spotkań)
Koszt: 270 zł
Kiedy: Poniedziałki i piątki //16:30 – 17:30

 

Prowadzący:

Emilia Jaworska – prowadzi zajęcia Ashtanga Jogi Mysore. Już podczas pierwszego spotkania z jogą w Akademii Ruchu, wiedziała, że ta praktyka zagości w jej życiu na stałe. Ashtanga Mysore to dla niej możliwość spotkania się z samą sobą. Skonfrontowania się z wewnętrznymi lękami, słabościami, a także radościami. Ukończyła kurs nauczycielski TTC Ashtanga Vinyasa Yoga z Beatą Darowską. Od tego czasu wciąż poszerza swoją wiedzę dzięki warsztatom m.in. z Johnem Scottem oraz Stu Girlingiem, a także na studiach podjętych na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu.

Gosia Sobolewska – praktykuje Ashtanga Vinyasa Jogę od wielu lat. Od 2018 roku prowadzi zajęcia w Akademii Ruchu. Już od pierwszych zajęć ashtanga stała się jej pasją. Każdego dnia rozwijając matę uczy się czegoś nowego, sprawdza efekty tej wspaniałej metody, którą postanowiła podzielić się nią z innymi. Ukończyła kurs nauczycielski TTC 200H Ashtanga Vinyasa Yoga z Beatą Darowską. Uczestniczyła w warsztatach wielu fantastycznych nauczycieli: Nancy Gilgoff, Manju Joisa, Johna Scotta, Stu Girlinga, Tarika van Prehn i Lei Marie Perfetti. Ashtanga jest dla niej formą medytacji w ruchu. Poza tym wzmacnia i uelastycznia ciało.

Regulamin kursu:
1. W razie rezygnacji z uczestnictwa nie dokonujemy zwrotów opłaconego kursu.
2. W razie nieobecności na kursie, opłaconego karnetu nie można wykorzystać w ramach innych wydarzeń organizowanych w Akademii Ruchu

 

Zapisy przez formularz:

Nie znaleziono żadnych pól.
AutorKurs Ashtanga Joga dla początkujących 27.09-22.10.2021