https://akademiaruchu.com.pl/wp-content/uploads/2018/08/kurs-średnio.jpg

Kurs Ashtanga Joga dla średnio zaawansowanych 3 – 26.09.2018

by Autor

Wakacyjny kurs Ashtanga Joga dla średnio zaawansowanych 3 – 26.09.2018

Pierwsze spotkanie z Ashtanga Joga masz już za sobą i opanowałeś podstawy? Czas na Kurs dla średnio zaawansowanych! 🙂

Program kursu został stworzony z myślą o osobach, które opanowały Powitania Słońca oraz sekwencję pozycji stojących. Podczas zajęć omówimy pozycje siedzące oraz całą sekwencję końcową. Zarówno osoby, które praktykują już pozycje siedząc, jak i te które spotkają się z nimi po raz pierwszy będą miały możliwość zdobycia nowej wiedzy oraz poszerzenia swoich umiejętności. Pracując w małej grupie, pod okiem dwójki nauczycieli nauczymy się krok po korku, jak prawidłowo wykonać asany.

Postaw na kurs Ashtanga Joga dla średnio zaawansowanych, a my solidnie przygotujemy do rozpoczęcia indywidualnej praktyki mysore! Uczestnicy zajęć w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości będą mogli każdą kwestię skonsultować z nauczycielem.

Stosując indywidualne podejście przygotujemy Cię do rozpoczęcia regularnej praktyki w głębokiej świadomości własnego ciała.❤️

Zajęcia: poniedziałki i środy od 19:00 do 20:00/20:15

Kurs zawiera 8 zajęć.

Koszt: 200zł

Data: 3 – 26.09.2018

Prowadzący:
Emilia Struzik – swoją przygodę z Ashtanga Jogą rozpoczęła w 2016 w Akademii Ruchu. Od tego czasu regularnie praktykuje pod okiem Beaty Darowskiej i Eweliny Budzowskiej. Ukończyła kurs nauczycielski TTC 200H Ashtanga Vinyasa Yoga z Beatą Darowską, a swoją wiedzę poszerza dzięki studiom podjętym na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu.

Małgorzata Sobolewska – praktykuje Ashtanga Vinyasa Jogę już kilka lat. Od zawsze w Akademii Ruchu pod opieką Beaty Darowskiej i Eweliny Budzowskiej. Ukończyła kurs nauczycielski TTC 200H Ashtanga Vinyasa Yoga z Beatą Darowską. Swoje umiejętności podnosi, uczestnicząc także w licznych warsztatach prowadzonych m.in. przez Basię Lipską, Nancy Gilgoff, Manju Joisa i Johna Scotta.

Zapisy przez formularz: http://akademiaruchu.com.pl/strefa-klienta/

Regulamin kursu:
1. W razie rezygnacji z uczestnictwa nie dokonujemy zwrotów opłaconego kursu.
2. W razie nieobecności na kursie, opłaconego karnetu nie można wykorzystać w ramach innych wydarzeń organizowanych w Akademii Ruchu.

 

AutorKurs Ashtanga Joga dla średnio zaawansowanych 3 – 26.09.2018