https://akademiaruchu.com.pl/wp-content/uploads/2022/06/Greenery-And-Gold-Simple-Save-The-Date-Facebook-Event-Cover-.png

Kurs doszkalający dla nauczycieli z Beatą Darowską | 11-16.10.2022

by Autor

W blasku jesiennego słońca i w otoczeniu majestatycznych Karkonoskich gór, odbędzie się kolejny kurs doszkalający dla nauczycieli pod okiem Beaty Darowskiej.
Wydarzenie to jest przeznaczone dla wszystkich, którzy ukończyli kurs nauczycielski na poziomie 200 godzin u Beaty Darowskiej.
Program kursu obejmuje pogłębienie praktyki własnej, naukę oraz praktykę korekt do pozycji z drugiej serii, a wszystkie zajęcia odbywają się w kameralnej grupie, w której każdy może liczyć na wsparcie i indywidualne podejście nauczyciela. W części teoretycznej warsztatów omówione zostaną ponadto zagadnienia dotyczące filozofii yogi oraz metodyki nauczania.

WAŻNE INFORMACJE
* Całkowity koszt uczestnictwa (szkolenie + zakwaterowanie z wyżywieniem) – 2250,00 zł/os.
* Codziennie odbywają się trzy zajęcia – praktyka poranna (I, II seria Ashtanga Vinyasa Yogi lub praktyka Mysore), część warsztatowa (3 godziny popołudniu) oraz wieczorna medytacja lub pranayama.
* Wyżywienie obejmuje 3 wegetariańskie posiłki dziennie.

PROWADZĄCA
Beata Darowska – praktykuje Ashtanga jogę od kilkunastu lat. Doświadczona nauczycielka, uczennica Johna Scotta, od wielu lat asystuje mu na jego warsztatach i kursach w wielu krajach na świecie. Obecnie jest certyfikowanym przez niego nauczycielem na poziomie RYT 500.
Beata uczy na co dzień Ashtangi Jogi w Akademii Ruchu we Wrocławiu. Kształci nowych nauczycieli Ashtangi Vinyasy Jogi.
Jest stale zapraszana do prowadzenia warsztatów i kursów w Polsce i za granicą.

MIEJSCE
Villa Sattva to budynek przedwojennej szkoły podstawowej, który został odrestaurowany z dbałością o szczegóły. Mieści się wzdłuż potoku Wrzosówka w cichym i spokojnym Jagniątkowie. Pobyt tutaj to prawdziwy relaks i ukojenie dla duszy. Z obiektu można udać się w wyższe partie gór np. Śnieżne Kotły, a następnie granią w kierunku Śnieżki lub Szrenicy. Można również wyruszyć w niższe partie gór położone w lesie bukowo – dębowym. To tereny idealne na długie spacery, bieganie, czy jazdę rowerem. Kuchnia serwuje wyśmienite potrawy wegetariańskie oparte na naukach ajurwedy z zastosowaniem orientalnych przypraw.

Nie zastanawiaj się – zapisz się już teraz:
AutorKurs doszkalający dla nauczycieli z Beatą Darowską | 11-16.10.2022