https://akademiaruchu.com.pl/wp-content/uploads/2017/01/kursjogiśredniofb-copy.jpg

Kurs jogi dla średniozaawansowanych – 20/02 – 17/03/2017

by Autor

Kurs jogi dla średniozaawansowanych – 20/02 – 17/03/2017

Serdecznie zapraszamy na kurs ashtangi jogi dla średniozaawansowanych.

Zachęcamy do udziału wszystkie osoby, które chciałaby polepszyć swoją praktykę jogi – sprawić, aby była bardziej płynna i efektywna.

Na zajęciach dokładnie omówimy pozycje siedzące w I serii prowadzonej. Skupimy się na poprawnym wykonywaniu pozycji, tak, aby nie doprowadzać do kontuzji. Będzie również możliwość zadawania pytań oraz rozmowy o swoich wrażeniach dotyczących praktyki.

Zajęcia: poniedziałki o 17:30 i piątki o 19:00
Kurs zawiera 8 zajęć.

Koszt: 200zł

Data: 20.02 – 17.03.2017

Prowadzący:
Beata Darowska – Od wielu lat zainteresowana kulturą Dalekiego Wschodu. Kurs nauczycielski ukończyła m.in. u Johna Scotta, jednego z najbardziej doświadczonych i rozpoznawalnych nauczycieli. Regularnie uczestniczy i asystuje w jego warsztatach, podwyższając swoje nauczycielskie kwalifikacje. Prowadzi stałe zajęcia we Wrocławiu, organizuje warsztaty w całej Polsce oraz wraz z Basią Lipską szkoli nowych nauczycieli Ashtangi Vinyasy jogi.

Ewelina Budzowska – praktykuje jogę od 2008r. Od 2012 roku współprowadziła zajęcia ashtangi jogi jako asystentka, a od 2013r prowadzi samodzielnie zajęcia zarówno w stylu mysore, jak i serie prowadzone. Przełomowym momentem w praktyce Eweliny było spotkanie Nancy Gilgoff i możliwość praktykowania pod jej okiem na Maui (Hawaje). Obecnie regularnie podnosi swoje umiejętności podczas jej warsztatów na całym świecie (Berlin, Grecja) oraz u innych nauczycieli m.in. Manju P. Jois.

Zapisy przez formularz: http://akademiaruchu.com.pl/strefa-klienta/

Regulamin kursu:
1. W razie rezygnacji z uczestnictwa nie dokonujemy zwrotów opłaconego kursu.
2. W razie nieobecności na kursie, opłaconego karnetu nie można wykorzystać w ramach innych wydarzeń organizowanych w Akademii Ruchu

AutorKurs jogi dla średniozaawansowanych – 20/02 – 17/03/2017