https://akademiaruchu.com.pl/wp-content/uploads/2016/12/kursdlapoczątkujących.jpg

Kurs jogi dla początkujących – 16/01-10/02/2017

by Autor

Kurs jogi dla początkujących – 16/01-10/02/2017

Serdecznie zapraszamy na kurs ashtangi jogi dla początkujących.
Nauczymy Cię podstaw oraz solidnie przygotujemy do praktyki ashtangi jogi.

Zachęcamy do udziału wszystkie osoby, które chciałaby rozpocząć swoją przygodę z jogą spójnie i systematycznie. Na zajęciach dokładnie omówimy powitanie słońca, wszystkie pozycje stojące z pierwszej serii oraz sekwencję końcową.

Nauczymy się krok po korku, jak prawidłowo wykonać asany. Dowiemy się czym jest vinyasa w asztandze oraz w jaki sposób właściwie oddychać podczas praktyki.

Zajęcia zaczniemy od prostych łagodnych pozycji, następnie stopniowo będziemy zwiększać ich ilość i intensywność. Uczestnicy kursu w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości będą mogli każdą kwestię przedyskutować z nauczycielem.

Zajęcia: poniedziałki o 17:30 i piątki o 19:00
Kurs zawiera 8 zajęć.

Koszt: 200zł

Data: 16.01 – 10.02.2017

Prowadzący:
Beata Darowska – Od wielu lat zainteresowana kulturą Dalekiego Wschodu. Kurs nauczycielski ukończyła m.in. u Johna Scotta, jednego z najbardziej doświadczonych i rozpoznawalnych nauczycieli. Regularnie uczestniczy i asystuje w jego warsztatach, podwyższając swoje nauczycielskie kwalifikacje. Prowadzi stałe zajęcia we Wrocławiu, organizuje warsztaty w całej Polsce oraz wraz z Basią Lipską szkoli nowych nauczycieli Ashtangi Vinyasy jogi.

Ewelina Budzowska – praktykuje jogę od 2008r. Od 2012 roku współprowadziła zajęcia ashtangi jogi jako asystentka, a od 2013r prowadzi samodzielnie zajęcia zarówno w stylu mysore, jak i serie prowadzone. Przełomowym momentem w praktyce Eweliny było spotkanie Nancy Gilgoff i możliwość praktykowania pod jej okiem na Maui (Hawaje). Obecnie regularnie podnosi swoje umiejętności podczas jej warsztatów na całym świecie (Berlin, Grecja) oraz u innych nauczycieli m.in. Manju P. Jois.

Regulamin kursu:
1. W razie rezygnacji z uczestnictwa nie dokonujemy zwrotów opłaconego kursu.
2. W razie nieobecności na kursie, opłaconego karnetu nie można wykorzystać w ramach innych wydarzeń organizowanych w Akademii Ruchu

Zapisy przez formularz: http://akademiaruchu.com.pl/strefa-klienta/

AutorKurs jogi dla początkujących – 16/01-10/02/2017