https://akademiaruchu.com.pl/wp-content/uploads/2018/03/BANEREK3.png

“Podróż do Krainy Zmysłów” warsztaty artystyczno-edukujące-inspirująco-relaksujące 07.04.2018

by Autor

Instytut Przeżywania i Doświadczania Królestwa Serca Beaty Rękas zaprasza na

warsztaty artystyczno – edukująco – inspirująco – relaksujące

Podróż do Krainy Zmysłów”

7 kwietnia godzina 17:00 -20:00

Na zajęciach mile witani śmiałkowie którzy chcieliby odszukać i ponownie zakorzenić w sobie cnoty takie jak wrażliwość i delikatność, czułość i otwartość. Śmiałkowie gotowi aby ostatecznie porzucić zbroję i zanurkować w głebinę swojego serca i odwiecznej niewinności swojej duszy.

Pozwól, a zabiorę Cię w inny wymiar!

Plan podróży to wybrana przeze mnie w przemyślany sposób esencja przeróżnych form pracy nad ciałem i psychiką. Połączyłam w  jedną spójną całość elementy, które z mojego doświadczenia najszybciej działają na rozluźnienie, zrelaksowanie się i wejście w stan cudownego błogostanu charakterystycznego dla ciała którego zmysły czuja się nakarmione dobroczynnymi bodźcami. W momencie kiedy nasze pięć zmysłów jest nasyconych, wkraczamy w obszar szóstego zmysłu gdzie doświadczamy na innym planie, jesteśmy czystym odczuwaniem i rozpływaniem się w bezwarunkowej miłości.

Cała formula opiera się na naturalnym odkrywaniu w swojej świadomości jakości przypisanych dla pierwiastka żeńskiego który mieszka w każdym człowieku i przejawia się w subtelnych jakościach bytu. Wybrane atrakcje w naturalny sposób uczą nawiązywać więź ze swoim światem wewnętrznym, tak by stawać się własnym uzdrowicielem poprzez poznanie i umiejętność słyszenia swoich potrzeb. Odkrywając sposoby obcowania ze sobą samym, zagłębiania się w swoim wnętrzu, czerpania odpowiedzi i energii z siebie, jednocześnie nabywamy umiejętności wchodzenia w budujące relacje z drugim człowiekiem, w bezpiecznej przestrzeni gdzie przestajemy być sobie obcy a stajemy się konkretni, składamy się z jakości i indywidualności. Zajęcia stopniowo poprzez rozmiękczanie  kolejnych warstw iluzji oddzielenia wpajają poprzez ciało poczucie i przekonanie że wszystko jest połączone i ma sens. Wychodzimy ze stanu czysto umysłowego postrzegania świata  jako analitycznego doznania i stajemy się czującymi jednostkami otwartymi na bodźce i subtelne energie płynące zarówno z naszego wnętrza jak i ze środowiska. W ten sposób pogłębiamy swoją intuicyjność. Karmiąc zmyły luksusowymi jakościami automatycznie się rozluźniamy i w pełni odczuwamy!!! Druga cześć zajęć odbywa się w parach i ma na celu w bezpieczny i delikatny sposób usuwać zbędne i hamujące przekonania i różne stopnie nieufności do życia i do siebie nawzajem.

Zamysł tego spotkania ze mną i moim doświadczeniem zebranym podczas obierania samej siebie z kolejnych warstw zapomnienia o swoim dziedzictwie, ma za zadanie dokonywać swoistego przemienienia, transformacji która może nastąpić w momencie tu i teraz! Przetarłam szlak do komnaty swojego serca i teraz pragnę wskazywać innym drogę na skróty do tego cudownego miejsca gdzie mieszka boskość w każdym z nas.

Skutki uboczne:

  • wzmożona kreatywność i wzrost ilości nowych ścieżek w mózgu
  • porzucenie starych wzorców postępowania i myślenia
  • wzniesienie na nowy poziom świadomości
  • doświadczenie kwintesencji kobiecych jakości
  • odkrywanie w sobie poczucia godności osobistej i majestatu bez pychy i samouwielbienia
  • porzucenie już nie służącego, starego oprogramowania umysłowego
  • docieranie do swojej osobistej prawdy 

Przygotowanie:

W dniu warsztatu proszę jeść lekkie posiłki i powstrzymać się od kawy. Proszę przyjść najedzonym ale nie przejedzonym. Proszę przynieść ze sobą  wodę, może być z imbirem i/lub cytryną w szklanym opakowaniu oraz szczotkę do czesania. Proszę ubrać wygodne i ładne ubranie dogodne do ćwiczeń fizycznych.

Zapraszam Beata Rękas

więcej o mnie: beatarekas.com

Data: 07.04.2018 (sobota)
Godzina: 17:00 – 20:00
Miejsce: Akademia Ruchu, ul. Ruska 47-48A Wrocław

Zapisy: http://akademiaruchu.com.pl/strefa-klienta/

Koszt: 160zł

Liczba miejsc : 12

Autor“Podróż do Krainy Zmysłów” warsztaty artystyczno-edukujące-inspirująco-relaksujące 07.04.2018