Zajęcia indywidualne jogi

[vc_row][vc_column width=”1/2″]

Indywidualne zajęcia jogi z nauczycielem we Wrocławiu

Zajęcia jogi to propozycja doskonała dla każdego, kto w natłoku obowiązków chce wygospodarować czas na relaks i oderwanie od codziennego stresu. Równocześnie chce zyskać nową energię do działania poprzez rozciągnięcie i wzmocnienie ciała oraz poprawę kondycji. Ponadto ćwiczenia jogi – dopasowane pod względem stopnia zaawansowania – są bezpieczne również dla osób, które z powodów zdrowotnych muszą uważać z aktywnością fizyczną, ale mimo wszystko nie chcą z niej rezygnować bez względu na wiek.

[/vc_column][vc_column width=”1/2″]
zajęcia indywidualne yoga wrocław | Akademia ruchu
[/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″]

W naszej Akademii Ruchu we Wrocławiu prowadzimy różnorodne zajęcia yogi. W grafiku uwzględniliśmy spotkania zarówno dla osób początkujących, jak i zaawansowanych. Zdajemy sobie jednak sprawę, że nie każdy ma możliwość dostosowania się do z góry ustalonego harmonogramu, chociaż staramy się, by godziny zajęć były optymalne. Klientom, którzy nie mogą ćwiczyć razem z grupą, polecamy więc zajęcia indywidualne. Ofertę przygotowaną pod kątem zajęć indywidualnych kierujemy zwłaszcza do osób zajętych zawodowo, gdy ich tryb pracy nie pozwala na zaplanowanie regularnej, dodatkowej aktywności. Z zajęć indywidualnych chętnie korzystają również klienci, którzy nie czują się komfortowo w grupie lub też chcą rozwinąć swoją praktykę i skupić się na nauce bądź poprawie konkretnego aspektu ćwiczeń. Indywidualne zajęcia jogi z nauczycielem to także świetna opcja dla każdego, kto np. ze względu na stan zdrowia poszukuje indywidualnie dobranych rozwiązań i czuje się bezpieczniej, gdy nauczyciel stale kontroluje technikę wykonywanych pozycji.
Posiadamy bardzo elastyczne podejście do zajęć indywidualnych z jogi. Nauczyciel zawsze układa program dostosowany do potrzeb, kondycji i stanu zdrowia konkretnej osoby, ponadto spotkania odbywają się w dniach i godzinach uzgodnionych z klientem. Duże udogodnienie stanowi także możliwość skorzystania z pomocy do ćwiczeń w które jest wyposażona nasza szkoła. Wystarczy zatem zabrać ze sobą jedynie wygodny strój sportowy. Każdy, kto chce zrobić coś dla swojego zdrowia i zregenerować siły przed kolejnymi życiowymi wyzwaniami może więc skorzystać z naszych prywatnych, kameralnych zajęć organizowanych w samym sercu Wrocławia.

Skontaktuj się z nami i umów się na idywidualne zajęcia jogi!

[/vc_column][/vc_row]