Rytuał Havan | 01.03.2025

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie – Rytuał Havan, które odbędzie się w naszej szkole. Będzie to niezapomniana okazja do wzięcia udziału w starożytnej ceremonii, która pomaga oczyścić przestrzeń, uwolnić blokady energetyczne oraz zharmonizować ciało i umysł.

Co to jest Havan?

Havan, inaczej oczyszczenie przez ogień, to starożytny indyjski rytuał ofiarowania, ma źródło w Wedach. Do tej pory powszechnie praktykowany przy różnorodnych okazjach, najczęściej w celu oczyszczenia czegoś, co już nie działa (lub stoi na przeszkodzie), albo w celu wzmocnienia czegoś, co rozpoczynamy.

 Havan ma moc transformującą. Jeżeli jesteśmy w sytuacji, ktorą chcemy zmienić, a nic innego nie działa. Odprawia się go poprzez 108 powtórzeń Gayatri Mantry, która sama w sobie jest silna i działa nawet jako egzorcyzm.

Po odprawieniu tego rytuału przeszkody zostają usunięte, a to, czego chcemy dla siebie, zaczyna działać. 
Wszyscy zebrani wspierają intencję osoby organizującej Havan. Każdy uczestnik może przyjść z własną intencją (jedną lub wieloma). Nie musimy wyrażać jej głośno, ważne jest jednak, żebyśmy konkretnie wiedzieli, czego chcemy.

Dlaczego warto?

  • Oczyszczenie energetyczne
  • Zwiększenie wewnętrznej harmonii
  • Praca z mantrami i oddechem w głębokiej, medytacyjnej atmosferze
  • Integracja z tradycją i duchowością w bezpiecznej przestrzeni
  • Połączenie z grupą i wzajemne wspieranie się w drodze do wewnętrznej równowagi

Prowadzi:
Inga Schorowska, nauczycielka jogi i przewodniczka w duchowych praktykach, z pasją dzieląca się wiedzą na temat tradycyjnych rytuałów oraz ich wpływu na życie codzienne.

Miejsce: Shakti Shala Akademia Ruchu
Data: 01.03.2025 / godz. 19:00-21:30
Cena: 45,00 PLN

Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego prosimy o wcześniejsze zapisy.

Dołącz do nas, aby wziąć udział w tej wyjątkowej ceremonii, która pomoże Ci wprowadzić harmonię i spokój do Twojego życia. Tworzymy przestrzeń, w której możesz doświadczyć głębokiego połączenia z sobą i pracować z ważną dla Ciebie intencją.