https://akademiaruchu.com.pl/wp-content/uploads/2017/04/marta-witecka.jpg

Sztuka stania na rękach – warsztaty z Martą Witecką 28/05/2017

by Autor

Sztuka stania na rękach – warsztaty z Martą Witecką!

Serdecznie zapraszamy na warsztaty poświęcone staniu na rękach i pozycjom balansowym!
Warsztaty są skierowane do osób, które chciałyby zwiększyć siłę i świadomość ciała, poprawić technikę stania na rękach (jeśli już mają jakieś doświadczenie), nauczyć się jak wplatać elementy stania na rękach do praktyki jogi, jak również dla tych, którzy chcieliby rozpocząć swoją przygodę z tą fascynującą sztuką.
 
Będziemy pracować nad…
FUNDAMENTAMI
SIŁĄ
BALANSEM
DYNAMIKĄ
 
WARSZTATY:
28.05.2017
 
I. ABC STANIA NA RĘKACH – 3h – 10:00-13:00
3-godzinny warsztat, który poświęcimy budowaniu fundamentów do praktyki stania na rękach. Będziemy pracować nad ustawieniem ciała, prawidłową pracą obręczy barkowej, odkrywać podstawowe zasady tej praktyki, aby zbudować pewność siebie i zwiększyć świadomość ciała. Nauczysz się wykonywać ćwiczenia, które pomogą Ci zjednoczyć ciało i umysł i stworzyć solidną podstawę do stania na rękach. Będziemy pracować zarówno samodzielnie, jak i w grupach, w atmosferze pełnej wsparcia i wzajemnej troski o bezpieczeństwo, odpowiedniej na każdych poziomach zaawansowania.
 
II. PRESS HANDSTAND – 14:00-15:30 1,5h
Chcesz nauczyć się, jak bawić się pozycjami balansowymi, jak stanie na przedramionach, lolasana, pozycja kruka i jej bardziej fikuśne wariacje i nauczyć się jak wplatać te pozycje w praktyce na macie? Ten warsztat jest dla Ciebie. Zaczniemy od rozgrzania ciała i powoli skierujemy się ku większym i mniejszym wyzwanom, budując ciepło w ciele i radość w duszy. Zajęcia kończymy krótkim relaksem.
 
III. BALANS I DYNAMIKA – 1h 15:45-16:45
 
Znasz już podstawy? Dołącz do mnie podczas warsztatu poświęconego technice balansowania i dynamicznym wejściom do stania na rękach. Balans oznacza bardzo subtelną pracę dłoni i wymaga czasu i sporego wyczucia ciała, aby go poczuć i zrozumieć. Dynamika w staniu na rękach oznacza nadanie prędkości, zatrzymanie i balansowanie – sporo elementów, nad którymi musimy nauczyć się panować i temu właśnie będzie poświęcony ten warsztat.
 
KOSZTY:
ABC STANIA NA RĘKACH 3h – 120 zł
PRESS HANDSTAND 1,5h – 80 zł
BALANS I DYAMIKA 1h – 45 zł
Wszystkie warsztaty – 230 zł przy wpłacie do 19 kwietnia.

Marta Witecka – jest nauczycielką stania na rękach, acroyogi i jogi. Obecnie podróżuje po Europie prowadząc warsztaty, ucząc na festiwalach i wydarzeniach związanych ze sportem. Mieszka w Berlinie, gdzie trenuje akrobatykę i inspiruje się kolorami i energią tego miasta.

 

AutorSztuka stania na rękach – warsztaty z Martą Witecką 28/05/2017