Wakacyjna Ashtanga Joga z Beatą Darowską nad morzem

Czołem Joginie!

Praktykujesz Ashtanga jogę lub może dopiero chciałbyś spróbować tej dynamicznej formy jogi? Wybierz nasz letni wyjazd połączony z wypoczynkiem nad Bałtykiem w klimatycznej i spokojnej okolicy!
Pod okiem doświadczonej nauczycielki Beaty Darowskiej poznasz tajemnice Ashtanga jogi. Codzienna praktyka w połączeniu z atrakcjami, jakie kryje w sobie urlop nad morzem Bałtyckim pozwoli Ci odpocząć od hałasu miasta, a także odnaleźć harmonię i równowagę. Szum morza, zachwycająca przyroda i wszechobecny spokój zapewnią Ci prawdziwy relaks dla ciała i umysłu.

Joga będzie prowadzona na poziomie dostosowanym do każdego ucznia, dlatego zapraszamy wszystkich niezależnie od poziomu zaawansowania.

GDZIE MIESZKAMY?

Centrum Jogi Margo

Obiekt posiada komfortowe i przytulne apartamenty oraz dużą salę do jogi o powierzchni 82 m².
Pyszne posiłki diety wegetariańskiej i wegańskiej serwowane są tylko ze świeżych, organicznych składników.
W budynku znajduje się również relaksująca strefa wellness. W jej skład wchodzi kryty basen z podgrzewaną wodą oraz sauna fińska. Centrum Jogi Margo dysponuje gabinetem masażu z dwoma specjalistycznymi łóżkami. Ten wyjątkowy ośrodek zlokalizowany jest w urokliwym Karwieńskim Błocie. Ta niewielka nadmorska miejscowość może pochwalić się przepiękną, szeroką plażą długą na ponad 6 km. To idealne miejsce na  spacery oraz wycieczki rowerowe. W okolicy położony jest leśny rezerwat przyrody „Widowo”, który jest częścią Nadmorskiego Parku Krajobrazowego. Jego obszar stanowią fascynujące wydmy oraz nadmorskie bory i sosnowo-dębowe lasy.

ASHTANGA JOGA to opracowana w latach 40. XX wieku w Indiach dynamiczna odmiana Hatha Yogi. Istotą tej praktyki jest synchronizacja oddechu z ruchem podczas wykonywania konkretnej sekwencji pozycji – asan. To najbardziej wszechstronny trening, więc doskonały dla osób, które oczekują wyzwań fizycznych dla swoich mięśni. Efektem praktykowania Ashtanga Jogi jest oczyszczone i uzdrowione silne ciało o dobrej kondycji oraz pięknej sylwetce. Ashtanga Joga to medytacja w ruchu.

PROWADZI:

Beata Darowska

Beata praktykuje Ashtanga jogę od kilkunastu lat. Doświadczona nauczycielka, uczennica Johna Scotta, od wielu lat asystuje mu na jego warsztatach i kursach w wielu krajach na świecie. Obecnie jest certyfikowanym przez niego nauczycielem na poziomie RYT 500.
Beata uczy na co dzień Ashtangi Jogi w Akademii Ruchu we Wrocławiu. Kształci nowych nauczycieli Ashtangi Vinyasy Jogi na poziomie RYT 200. Jest stale zapraszana do prowadzenia warsztatów i kursów w Polsce i za granicą.

Termin: Proponujemy wam wyjazd w dwóch terminach: 30.07 – 05.08 (I turnus) oraz 06.08 – 12.08 (II turnus)

Koszt: 2490,00 zł

Potwierdzeniem rezerwacji miejsca na liście uczestników jest wpłata zadatku w wysokości 600 zł.

Zapisy poprzez formularz: