https://akademiaruchu.com.pl/wp-content/uploads/2016/10/workshop-joga-Wroclaw_big.jpg

MAJÓWKA Z RITĄ I MAGNUSEM APPELBERG

by Autor

 MAJÓWKA Z RITĄ I MAGNUSEM APPELBERG

Szukając dla Was naturalnej i kojącej przestrzeni, wybrałyśmy na miejsce naszych jogicznych warsztatów BioRezydencję w Świeradowie Z.  http://biorezydencja.pl/

Rano i wieczorem będą odbywały się sesje medytacyjne, które pomogą nam zagłębić się w duchowym aspekcie praktyki.

Magnus i Riita spędzili ponad dwadzieścia lat, zajmując się głębokim masażem tkanek, a Magnus w coraz większym zakresie używa tej wiedzy w swoim nauczaniu Ashtangi jogi. Tradycyjna metoda nauczania  Ashtangi polega m.in na wykonywaniu przez nauczyciela korekt pozycji. Doświadczenie Magnusa i Riity w „pracy z ciałem”czyni ich korekty unikalnymi.

Magnus uwielbia dzielić się swoimi doświadczeniami, uczy jak asystować sobie nawzajem w pozycjach, a także jak promować zdrowie poprzez dotyk.

Dołącz do nas w otoczeniu pięknych polskich krajobrazów, aby wspólnie ćwiczyć, delektować się jedzeniem i dobrym towarzystwem- będzie okazja na odwiedzenie turystycznych atrakcji w aż trzech różnych krajach.

BIOREZYDENCJA – fuzja nowoczesnego hotelu z duchem ekologicznego, górskiego domu, którego głównym przeznaczeniem jest rewitalizacja ciała, umysłu i ducha Gości. Właściciele dokładają wszelkich starań, aby goście czuli się w tym miejscu nasyceni życiową energią i wewnętrznym spokojem.  Dom został przeistoczony w rodzaj duchowego spa, w którym każdy element jest przemyślany pod kątem odprężenia psychofizycznego, począwszy od jasnych kolorów ścian, poprzez ekologiczne ogrzewanie gazem drzewnym i naturalne materiały użyte we wnętrzu, na ekologicznej żywności skończywszy. Atmosfera BioRezydencji kojarzy się z ciepłem domowego ogniska i oazą spokoju. W rezydencji znajdują się apartamenty, stworzone z myślą o ludziach poszukujących inspirującego miejsca do integracji oraz szeroko pojętej odnowy ciała i ducha. Wyposażenie pokoi stanowią drewniane, antyczne meble, a apartamenty posiadają łazienki i aneksy kuchenne, aby zapewnić maksimum komfortu i intymności.
Ponadto, na  miejscu dostępny jest BIO-SKLEP, w którym można dodatkowo zaopatrzyć się w wiele produktów regionalnych przyjaznych środowisku i naturze.

W ofercie:

·         4 noclegi w apartamentach 4 – 8 osobowych z łazienką i aneksem kuchennym

·         wyżywienie 3 x dziennie – kuchnia bio

·         4 poranne zajęcia Mysore

·         4 popołudniowe sesje jogi, których tematem będą podstawy anatomii jogi dotyczące mięśni biodrowo-lędźwiowych, barków, elastyczności pleców.

·         wieczorne medytacje

·         wspólne spacery, wycieczki, spotkania i dyskusje

Pobyt rozpoczynamy 29.04.15 obiadem ok. godz. 13:00, a kończymy 3.05.15 śniadaniem.

Koszt:  1350 zł .

+ Opłata klimatyczna płatna na miejscu indywidualnie przez uczestnika ok. 3zł za dobę.

Wpłaty prosimy dokonać na konto:
BZ WBK 56 1090 1522 0000 0000 5216 5942,

Beata Darowska

Tytuł przelewu: Yoga w świeradowie

 

Obowiązkowe zapisy przez formularz. Miejsce rezerwuje wpłata bezzwrotnego zadatku 300zł w momencie rezerwacji.

Liczba miejsc ograniczona! Prosimy nie zwlekać z rezerwacją:)

AutorMAJÓWKA Z RITĄ I MAGNUSEM APPELBERG