https://akademiaruchu.com.pl/wp-content/uploads/2018/03/aerialsrzednicka.png

Warsztaty Aerial Yogi z Pauliną Srzednicką – 28.04.2018

by Autor

Warsztaty Aerial Yogi z Pauliną Srzednicką – 28.04.2018

Specjalnie dla Was zaplanowaliśmy warsztaty poświęcone Aerial Yodze ♥

Warsztaty będą idealnym wyborem dla osób, które chcą rozpocząć przygodę z jogą, a także dopełnieniem dla tych, którzy już praktykują! 🙂

Joga w chustach jest szczególną praktyką mięśni, koordynacji oraz koncentracji. Dodatkowo dzięki warsztatom zwiększysz zakres ruchu w stawach bez zbędnego napięcia i bólu, wzmocnisz kręgosłup, otworzysz klatkę piersiową. Aerial Yoga jest wspaniałą praktyką pogłębiającą spokój ducha i umysłu, ale również niesamowitą zabawą! 🙂

Aerial Joga wspiera praktykę jogi tradycyjnej na wiele sposobów:

1. W tradycyjnej jodze asany trudne do wykonania, takie jak np. głębokie inwersji z tyłu, z pomocą hamaka można łatwo wykonać bez wysiłku i bez napięcia mięśni.

2. Ćwiczenia przy użyciu chust wzmacniają ramiona, pielęgnując elastyczność naszego ciała, wzmacniając przy tym mięśnie brzucha bez ściskania kręgosłupa, nie narażają nas na ryzyko urazów, nie narażając nas na ryzyko urazów.

3. Aerial Yoga wzmacnia linię naszego ciała, wytrzymałość, elastyczność i równowagę psychiczną i fizyczną.

Na warsztatach podczas końcowej części relaksacyjnej będziemy dążyć do odprężenia w delikatnie kołyszącym się hamaku.

Praktyka Aerial Yoga zalecana jest wszystkim!

Data: 28.04.2018 (sobota)
Godzina: 13:30 – 16:00
Miejsce: Akademia Ruchu, ul. Ruska 47-48A Wrocław

Zapisy: http://akademiaruchu.com.pl/strefa-klienta/

Koszt: 150zł

Paulina Srzednicka – jej przygoda z ruchem rozpoczęła się już od najmłodszych lat: od zawsze uczestniczyła w zajęciach tanecznych, gimnastyce, sporcie, w różnych jego formach. Mieszkając w Brazylii, przez 5 lat, współpracowała z cyrkową grupą Mirabolantes, pracując profesjonalnie w dziedzinie akrobacji na szarfie, rozwijając swe ciało, możliwości twórcze oraz dyscyplinę. W 2010 przeniosła się na Cypr i właśnie tam zaczęła się jej pierwsza przygoda z Aerial Jogą. Odkryła tę dziedzinę Jogi pod okiem Parisa Chrysanthou Georgiou, w szkole Vinyasa Yoga. Ukończyła Teacher Training Course – Aerial Yoga Flow z Sheila Falk w Wiedniu 2014 roku .Od tego czasu, podróżując po świecie, kontynuuje swoją praktykę ucząc się każdego dnia.

AutorWarsztaty Aerial Yogi z Pauliną Srzednicką – 28.04.2018