https://akademiaruchu.com.pl/wp-content/uploads/2018/01/airyogaluty.png

Warsztaty AirYogi z Ullą Wilczyńską-Kalak 10.02.2018

by Autor

Warsztaty AirYogi z Ullą Wilczyńską-Kalak  10.02.2018

Już w lutym serdecznie zapraszamy na niesamowite warsztaty w chustach! 🙂
 
AirYoga jest wspaniałym połączeniem zabawy oraz wysiłku fizycznego. Joga w chustach/na hamakach jest szczególną praktyką mięśni, koordynacji oraz koncentracji. Fantastycznie zwiększa gibkość i ruchliwość stawów, wzmacnia mięśnie brzucha, ramion oraz nóg. Umożliwia zdolność praktykowania zaawansowanych asan bez obciążania kręgosłupa i pozwala utrzymywać ciało w wymagających pozycjach dłużej. Zwiększa zakresy ruchu w stawach bez zbędnego napięcia i bólu.
Air-asany polepszają ukrwienie i dotlenienie mózgu, co dobrze wpływa na koncentrację i koordynację. Częste i długie trwanie w pozycjach odwróconych, wiszących, bardzo poprawie ukrwienie i odżywienie twarzy i głowy, a przez to działają bardzo odmładzająco!
 
Warsztaty rozpoczynamy od krótkiej rozgrzewki, która pozwali zaprzyjaźnić i oswoić się z hamakiem. Następnie odrywamy się od ziemi praktykując air-asany, aby pod koniec warsztatów głęboko się zrelaksować w delikatnie kołyszących się w hamakach.
 
Harmonogram:
11:00 – 13:00 – Tańcząc w powietrzu – sesja, na której oswoimy się z hamakiem, rozgrzejemy i wzmocnimy, aby nauczyć się płynnej sekwencji w powietrzu.
 
14:30 – 16:30 – Rozciąganie… wyciszanie … kołysanie – na tej sesji skupimy się na rozciąganiu i wyciszaniu … bo cóż może być przyjemniejszego niż leżenie w delikatnie kołyszącym się hamaku 🙂

Data:
10.02.2018
Koszt: zaliczka – 80zł, cały warsztat 180 zł 
Zapisy: http://akademiaruchu.com.pl/strefa-klienta/
Ulla Wilczyńska-Kalak – z wykształcenia biolog molekularny. Przygodę z jogą rozpoczęłam w 2004 roku podczas studiów podyplomowych na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, a kontynuowałam w Australii pod okiem australijskich i amerykańskich nauczycieli. Założycielka SNY (Studia Namaste Yoga w Poznaniu), autorka licznych projektów jogowych m.in.: Jogi przy Fontannie, Jogi Twarzy, Joga z Ullą – Vinyasa dla każdego, Power Vinyasa Yoga – 21-dniowa próba sił.
AutorWarsztaty AirYogi z Ullą Wilczyńską-Kalak 10.02.2018