https://akademiaruchu.com.pl/wp-content/uploads/2020/01/warsztaty-mostki-emilka.jpg

Warsztaty: Mostki i wygięcia do tyłu 15/02/2020

by Autor

Zapraszamy na lutowe warsztaty mostków i wygięć w Akademii Ruchu!

Warsztaty te powstały z myślą o wszystkich osobach, które chciałyby zgłębić temat wygięć do tyłu w praktyce jogi. Skierowane są do osób zarówno rozpoczynających swoją przygodę z mostkami, jak i tych zaawansowanych.

Podczas trwania warsztatu poznamy kluczowe zagadnienia z anatomii, niezbędne do prawidłowego wykonania pozycji. Wspólnie przyjdziemy przez sekwencję ćwiczeń przygotowujących nasze ciało i umysł do wykonania Urdhva Dhanurasana (mostka).

Dzięki uczestnictwie w warsztatach zwiększy się Twoja świadomość pracy i ustawienia ciała w pozycji Urdhva Dhanurasana. Poznasz ćwiczenia zwiększające elastyczność i siłę, przygotowujące do bezpiecznego wykonania mostka i wygięć do tyłu.

Data: 15.02.2020

Godzina: 11:00-14:00

Koszt: 60 zł przy wpłacie do końca stycznia 2020

Późniejsza wpłata 70 zł

Zapisy: https://akademiaruchu.com.pl/strefa-klienta/

Prowadząca: Emilia Jaworska – prowadzi zajęcia Ashtanga Jogi Mysore. Już podczas pierwszego spotkania z jogą w Akademii Ruchu, wiedziała, że ta praktyka zagości w jej życiu na stałe. Ashtanga Mysore to dla niej możliwość spotkania się z samą sobą. Skonfrontowania się z wewnętrznymi lękami, słabościami, a także radościami. Ukończyła kurs nauczycielski TTC Ashtanga Vinyasa Yoga z Beatą Darowską. Od tego czasu wciąż poszerza swoją wiedzę dzięki warsztatom m.in. z Johnem Scottem oraz Stu Girlingiem, a także na studiach podjętych na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu.

AutorWarsztaty: Mostki i wygięcia do tyłu 15/02/2020