https://akademiaruchu.com.pl/wp-content/uploads/2019/01/klangor2-1.jpg

Wyjazd z jogą w Siedlisku Klangor z Beatą Darowską 30/06-6/07/19

by Autor

Wyjazd z jogą w Siedlisku Klangor z Beatą Darowską 30/06-6/07/19

Jeśli potrzebujesz ciszy i wytchnienia od miejskiego zgiełku oraz chcesz wypocząć wśród pięknych krajobrazów w kameralnym gronie 10 osób, to nasze wakacje są dla Ciebie idealne 🙂

Wyjazd łączy w sobie relaks z aktywną praktyką Ashtangi jogi, dzięki czemu odpoczywa nie tylko ciało, ale i umysł. Czas spędzamy w niewielkiej grupie – mamy możliwość nawiązać nowe znajomości, ale i bez problemu znaleźć czas i miejsce tylko dla siebie.

Gdzie mieszkamy?

Siedlisko Klangor to urzekające miejsce otoczone zielenią i rzekami. Położone jest blisko Suwalskiego Parku Krajobrazowego, Puszczy Rominckiej i jeziora Hańcza.

Posiłki to pyszna domowa kuchnia z wiejskimi serami, jajami, mlekiem „prosto od krowy”, domowymi wędlinami, rybami z okolicznych jezior, wypiekanym codziennie świeżym pieczywem i ciastami, owocami i ziołami z własnego ogródka, grzybami i owocami z okolicznych lasów, przetworami z domowej spiżarni. Na życzenie gości zapewnione są również dania z kuchni wegetariańskiej.

Atrakcją z pewnością są wycieczki – zarówno piesze jak i rowerowe (żeremia bobrów, lęgowiska żurawi, wędrówki łosi w najbliższym otoczeniu siedliska),wędkowanie i pływanie w pobliskich jeziorach oraz nurkowanie w najgłębszym polskim jeziorze Hańcza. Dla chętnych możliwa jest nauka jazdy konnej pod okiem instruktora jeździectwa, a dla zaawansowanych – wycieczki konne w terenie.

Do dyspozycji uczestników są wygodne pokoje dwupokojowe, na pierwszym piętrze, w dużym drewnianym domu. Na parterze znajduje się przestronny pokój wypoczynkowy oraz słoneczna jadalnia na werandzie.

Ashtanga Joga, nazywana czasem power jogą, jest dynamiczną odmianą hatha yogi i stała się jedną z najpopularniejszych odmian yogi na Zachodzie. Ashtanga charakteryzuje się płynnymi przejściami między pozycjami yogi (asanami) oraz energetyzującym oddechem. Spośród różnych odmian yogi ashtanga stanowi najbardziej efektywny i wszechstronny trening na poziomie fizycznym.

Prowadzi: Beata Darowska – Od wielu lat zainteresowana kulturą Dalekiego Wschodu. Kurs nauczycielski ukończyła m.in. u Johna Scotta, jednego z najbardziej doświadczonych i rozpoznawalnych nauczycieli. Regularnie uczestniczy i asystuje w jego warsztatach, podwyższając swoje nauczycielskie kwalifikacje. Prowadzi stałe zajęcia we Wrocławiu, organizuje warsztaty w całej Polsce oraz szkoli nowych nauczycieli Ashtangi Vinyasy jogi.

Przykładowy program:

30.06.2019 przyjazd

– 14:00 – obiad,

– 17:00 – 18:00 – spotkanie organizacyjne i połowa I serii ashtangi jogi,

– 19:00 – kolacja,

– 20:00 – 20:30 – medytacje.

Termin: 30.06 – 6.07.2019

Koszt: 1850zł

Zaliczka 600zł rezerwuje miejsce na liście. Pozostałą część kwoty należy wpłacić do końca kwietnia 2019.

Zapisy przez formularz: http://akademiaruchu.com.pl/strefa-klienta/

AutorWyjazd z jogą w Siedlisku Klangor z Beatą Darowską 30/06-6/07/19