Serce pełne oddechu- Warsztaty Pranayamy

Serce pełne oddechu- Warsztaty Pranayamy.

Zapraszamy na dwudniowe warsztaty prowadzone przez Sami’ego Malkię- znanego fińskiego nauczyciela Ashtangi w stylu Mysore, podczas których mają Państwo możliwość poznania techniki Pranayamy zarówno w teorii, jak i w praktyce.

W filozofii Patnjali Pranayama oznacza wzrost sił witalnych poprzez kontrolę oddechu. Pranayama pogłębia koncentrację poprzez wyciszenie układu nerwowego, co pomaga doświadczyć wzmożonej świadomości myśli i emocji. Według wielu przeprowadzonych badań, techniki pranayama są korzystne w leczeniu szeregu zaburzeń związanych ze stresem i skutkują poprawą funkcji autonomicznych, łagodzeniem objawów astmy  i zmniejszeniem objawów stresu oksydacyjnego. Poza korzyściami zdrowotnymi, praktyka pranajamy rozwija również stały umysł, siłę woli i rozsądek , a także przedłuża życie i poprawia percepcję.

Na warsztatach zostaną Państwo wprowadzeni w teorię Pranayamy i kilka tradycyjnych technik oddechowych. Warsztaty są drogą do zrozumienia i doświadczenia zalet Pranayamy dla naszego zdrowia i myślenia.
Kurs jest oparty na naukach mistrza Pranayamy, Sri O.P Tiwari w Kaivalyadhama Yoga Institute w Indiach, gdzie Sami ukończył kurs nauczycielski.

Harmonogram warsztatów:
PIĄTEK- godziny: 13.15-17.15 – Znaczenie Pranayamy- teoria i praktyka
SOBOTA- godziny: 10.30-13.30- Pranayama- teoria i praktyka

koszt:  150 zł.

miejsce: Akademia Ruchu

Zapisy przez formularz