Wakacyjna Ashtanga Joga z Beatą Darowską nad morzem 2024

Czołem Jogini! Powracamy do Was z kolejną propozycją jogowego wyjazdu w nowym roku!

Praktykujesz Ashtanga Jogę lub może dopiero chcesz spróbować tej dynamicznej formy jogi? Wybierz nasz letni wyjazd połączony z wypoczynkiem nad Bałtykiem w klimatycznej i spokojnej okolicy! Pod okiem doświadczonej nauczycielki Beaty Darowskiej poznasz tajemnice Ashtanga Jogi. Codzienna praktyka w połączeniu z atrakcjami, jakie kryje w sobie urlop nad Morzem Bałtyckim, pozwoli Ci odpocząć od hałasu miasta, a także odnaleźć harmonię i równowagę. Szum morza, zachwycająca przyroda i wszechobecny spokój, zapewnią Ci prawdziwy relaks dla ciała i umysłu.

Joga będzie prowadzona na poziomie dostosowanym do każdego ucznia, dlatego zapraszamy wszystkich niezależnie od poziomu zaawansowania.

Gdzie mieszkamy: Centrum Jogi Margo / Karwieńskie Błota

Obiekt posiada komfortowe i przytulne apartamenty oraz dużą salę do jogi o powierzchni 82 m².
Pyszne posiłki diety wegetariańskiej i wegańskiej serwowane są tylko ze świeżych, organicznych składników.
W budynku znajduje się również relaksująca strefa wellness. W jej skład wchodzi kryty basen z podgrzewaną wodą oraz sauna fińska. Centrum Jogi Margo dysponuje gabinetem masażu z dwoma specjalistycznymi łóżkami. Ten wyjątkowy ośrodek zlokalizowany jest w urokliwym Karwieńskim Błocie. Ta niewielka nadmorska miejscowość może pochwalić się przepiękną, szeroką plażą długą na ponad 6 km. To idealne miejsce na  spacery oraz wycieczki rowerowe. W okolicy położony jest leśny rezerwat przyrody „Widowo”, który jest częścią Nadmorskiego Parku Krajobrazowego. Jego obszar stanowią fascynujące wydmy oraz nadmorskie bory i sosnowo-dębowe lasy.

Prowadząca: Beata Darowska

Beata praktykuje Ashtanga Jogę od kilkunastu lat. Doświadczona nauczycielka, uczennica Johna Scotta, od wielu lat asystuje mu na jego warsztatach i kursach w wielu krajach na świecie. Obecnie jest certyfikowanym przez niego nauczycielem na poziomie RYT 500.
Beata uczy na co dzień Ashtanga Jogi w Akademii Ruchu we Wrocławiu. Kształci nowych nauczycieli Ashtangi Vinyasy Jogi na poziomie RYT 200 i RYT 500. Jest stale zapraszana do prowadzenia warsztatów i kursów w Polsce i za granicą.

Termin: Proponujemy Wam wyjazd w dwóch terminach: 28.07 – 03.08 (I turnus) oraz 04.08 – 10.08 (II turnus)

Koszt: 2 610,00 PLN

Potwierdzeniem rezerwacji miejsca na liście uczestników jest wpłata zadatku w wysokości 600 zł.

Zapisy poprzez formularz: