https://akademiaruchu.com.pl/wp-content/uploads/2016/10/Swami-2.jpg

YOGA DŹWIĘKU I NAUKA MANTR – WARSZTATY ZE SWAMI KARMAYOGI SARASVATI

by Autor

 YOGA DŹWIĘKU I NAUKA MANTR – WARSZTATY ZE SWAMI KARMAYOGI SARASVATI

Termin: 20 sierpnia 2013, godz 19:00 i 20:45

Każdego, kto chce doświadczyć? jogi w wielu jej aspektach – asany, medytacja, relaksacja, pranayama, praca z dźwiękiem – zapraszamy na zajęcia jogi wszechstronnej, które poprowadzi goszczący we Wrocławiu Swami Karmayogi Saraswati, wieloletni nauczyciel z Satyananda Yogacenter w Szwecji.

Nasze kolejne spotkanie poświęcone będzie również NÃDA YOGA – YODZE DŹWIĘKU (wibracji). Rozszerzymy je jeszcze o naukę śpiewania mantr.

Plan warsztatów:

godz. 17:00 – 19:30

Nada Yoga – Yoga dźwięku

Przerwa na herbatę

godz. 20:45

Nauka śpiewania mantr

Nãda oznacza doskonałe, unikalne dźwięki, które manifestują się na wszystkich poziomach egzystencji we Wszechświecie. Nãda Joga obejmuje pełne spektrum częstotliwości, słyszalnych i niesłyszalnych dla ucha ludzkiego, (światło jest również dźwiękiem, tylko o dużo wyższej częstotliwości), z których stworzona jest cała natura, jak również ciało człowieka.  Każdy atom, każdy organ w ciele ma swoją – Nãda, która go stworzyła i utrzymuje. To wibracje tworzą konkretny organ i utrzymują jego formę i funkcjonalność.  Mówiąc prostymi słowami, np. chory organ w ciele będzie emanował „fałszywą” wibrację. Aby uzdrowić go można zadziałać odpowiednim dżwiękiem (nãda) na ten organ. Śpiewanie, granie lub słuchanie Nãda dla poszczególnych organów leczy je. Podstawą każdej leczniczej improwizacji muzycznej jest wprowadzanie w stan medytacji, relaksacji. Wtedy wykonuje się masaż odpowiednim dżwiękiem, wprowadzając w drganie każdą komórkę ciała.

(źródło: http://nada-yoga.com/Content/Read/32)

Swami Karmayogi Saraswati jest Polakiem od wielu lat mieszkającym i nauczającym w Szwecji i w Indiach. Jest doświadczonym joginem, muzykiem, wieloletnim nauczycielem Bihar University of Yoga w Indiach Podczas jego nielicznych wizyt w Polsce adepci mają wyjątkową okazję poznać unikatowe techniki, które są rzadko dostępne podczas standardowych zajęć jogi prowadzonych przez rodzimych nauczycieli i instruktorów.

Koszt warsztatów: 40 zł

Uwaga!! liczba miejsc ograniczona.

Obowiązkowe są zapisy przez formularz oraz potwierdzenie wpłatą. Tylko gotówka!!

AutorYOGA DŹWIĘKU I NAUKA MANTR – WARSZTATY ZE SWAMI KARMAYOGI SARASVATI