https://akademiaruchu.com.pl/wp-content/uploads/2023/12/BANNERY-te-mniej-fatalne-xD-3.png

40 Day Yoga Challenge / 08.01-22.02.2024

by Autor

Podejmij kolejne wyzwanie noworoczne z Akademią Ruchu!

Nauki jogiczne potwierdzają, że potrzeba 40 dni, aby w pełni rozwinąć nowy, pozytywny nawyk lub aby pozbyć się starego. Takie rozpoczęcie nowego roku, ze wzmocnionym ciałem i wyciszonym umysłem sprawi, że bez trudności zmierzysz się ze wszystkimi zadaniami dnia codziennego oraz zrealizujesz swoje ambitne zamierzenia. Ten program jest wyzwaniem dla twoich wyobrażeń na temat własnego ciała i jego możliwości. Nauczy cię jak sięgać do najgłębszych pokładów siły i witalności. To ponadto doskonała możliwość bliższego poznania osób uczestniczących w programie. Będziecie się często widywać i wspierać wzajemnie przez 40 dni.

Co zyskasz dzięki programowi:
– zwiększysz siłę mięśniową,
– poprawisz elastyczność, równowagę i koordynację,
– zredukujesz stres,
– poprawisz zdolność koncentracji,
– wzmocnisz układ odpornościowy,
– uregulujesz sen.

Jak to działa?
1) Zarejestruj się poprzez formularz na stronie internetowej lub na recepcji AR.
2) Uczestnicz w zajęciach jogi 6 razy w tygodniu wybierając każdorazowo z grafiku AR dowolny jej rodzaj (ashtanga, yin, aerial, kundalini, joga dla kręgosłupa itp). Praktykuj z kartą benefitową, karnetem lub na podstawie umowy członkowskiej.
3) Rozpocznij program 8 stycznia 2024 i kontynuuj przez kolejnych 40 dni.
4) Świętuj wspólnie z innymi zakończenie programu.
5) Weź udział w losowaniu nagród!

Nagroda główna to Karnet na 3 indywidualne i wyjątkowe lekcje z Beatą Darowską! Wśród uczestników rozlosujemy też 4 dodatkowe nagrody: voucher na relaksacyjny masaż, matę do jogi z naszej oferty, pokrowiec na matę oraz voucher na wybrane warsztaty organizowane w Akademii Ruchu! Na pozostałych również czekają nagrody pocieszenia!

Często zadawane pytania:
1. Czy muszę być osobą zaawansowaną w praktyce, aby wziąć udział w programie?
Nie, w wyzwaniu może wziąć udział każdy, bez względu na stopień zaawansowania. Mamy zarówno zajęcia wprowadzające dla osób początkujących oraz zaawansowanych. Pomożemy ci doskonalić się w bezpieczny sposób.

2. Co jeśli wyjadę?
Przynieś zaświadczenie, że uczestniczyłeś w zajęciach jogi w innym mieście.

3. Czy mogę uczestniczyć w dwóch zajęciach jogi w ciągu dnia?
Najlepiej nauczyć się konsekwencji i uczestniczyć w zajęciach jeden raz dziennie. Jeśli jednak zdarzy ci się wziąć udział w dwóch zajęciach – zaliczymy ci oba. Zwróć uwagę na to, że codzienna praktyka jest korzystniejsza.

Zapisy przez formularz:

Autor40 Day Yoga Challenge / 08.01-22.02.2024