https://akademiaruchu.com.pl/wp-content/uploads/2023/10/BANNERY-te-mniej-fatalne-xD-1.jpg

Terapeutyczne aspekty jogi z Klaudią Szarszoń | 10.12.2023

by Autor

Mamy przyjemność zaprosić Cię na cykl warsztatów prowadzonych przez Nauczycieli uczestniczących w Kursie RYT 500, organizowanym przez Beatę Darowską.

Co nauka mówi o jodze? Jaki wpływ ma praktyka asan, pranayamy czy medytacji na zdrowie człowieka? Czy wszystkie dobroczynne wpływy jogi, o których często słyszymy na zajęciach mają swoje odzwierciedlenie w badaniach naukowych?

Zapraszamy na warsztat, na którym granice świata naukowego i jogi zostaną zatarte. Przeanalizujemy wybraną literaturę z renomowanych czasopism naukowych, wspólnie zastanowimy się jak joga wpływa na ciało i umysł, porozmawiamy o subiektywnych odczuciach związanych z fizyczną praktyką, a także popraktykujemy w rytmie slow kończąc sekwencję asan relaksacją przy dzwonkach Koshi!

Prowadząca:

Klaudia Szarszoń – praktykę rozpoczęła w 2014 roku eksplorując różne nurty hatha jogi. Ukończyła kurs Ashtanga Vinyasa Jogi u Beaty Darowskiej na poziomie RYT200, absolwentka studiów podyplomowych Jogi Klasycznej na Uniwersytecie Wrocławskim, a także kursu Jogi Terapeutycznej. Praktykuje i uczy Ashtanga Jogi, a fascynację jogą jako terapeutyczną praktykę wykorzystuje podczas zajęć Jogi dla kręgosłupa.
Poza jogą – pracuje na Wydziale Chemii Uniwersytetu Wrocławskiego w Zespole Biologicznie Aktywnych Metalopeptydów, gdzie zajmuje się interakcjami peptydów przeciwdrobnoustrojowych z jonami metali.

Akademia Ruchu zaprasza na warsztaty 10.12.2023 (niedziela) o godzinie 11:30!

  • Udział w warsztatach jest BEZPŁATNY
  • Zapisy w formularzu poniżej są obowiązkowe! Ilość miejsc jest ograniczona
  • O gwarancji miejsca decyduje kolejność zapisów
AutorTerapeutyczne aspekty jogi z Klaudią Szarszoń | 10.12.2023