https://akademiaruchu.com.pl/wp-content/uploads/2023/12/BANNERY-te-mniej-fatalne-xD.jpg

Wariacje z manipurą z Marzeną Kita | 07.01.2024

by Autor

Mamy przyjemność zaprosić Cię na cykl warsztatów prowadzonych przez Nauczycieli uczestniczących w Kursie RYT 500, organizowanym przez Beatę Darowską.

Manipura to trzecia z siedmiu głównych czakr (centrów energetycznych) w hinduizmie i buddyzmie. Czakry są postrzegane jako wirujące koła energii znajdujące się wzdłuż kręgosłupa, od podstawy aż do wierzchołka głowy. Każda czakra jest związana z określonym obszarem życia i aspektami duchowymi.

Manipura, znana również jako czakra splotu słonecznego, znajduje się w okolicy żołądka, nad pępkiem. Jest związana z ogniem, władzą, siłą woli i aspektami emocjonalnymi, takimi jak pewność siebie i samoakceptacja. W praktykach duchowych i medytacyjnych jest często harmonizowana i oczyszczana, aby poprawić równowagę emocjonalną i duchową, jak również wzmocnić zdolność do podejmowania decyzji i realizacji celów.

Podczas warsztatów popracujemy vinyasowo nad sekwencją związaną z tą czakrą, skoncentrujemy się na różnych jej aspektach, aby zrównoważyć przepływającą przez ciało energię.

Prowadzący: Marzena Kita
Uwielbia ruch i kocha jogę. Od dziecka związana z ruchem, ponad 10 lat w balecie, w 2022 ukończyła kurs RYT 200 Ashtanga Vinyasa Yoga we Wrocławiu. Praktykuje Ashtangę i powoli zakochuje się w Vinyasie. Obecnie jest w trakcie kursu nauczycielskiego (TTC 500) prowadzonego przez Beatę Darowską.

Akademia Ruchu zaprasza na warsztaty 07.01.2024 (niedziela) o godzinie 11:30!

  • Udział w warsztatach jest BEZPŁATNY
  • Zapisy w formularzu poniżej są obowiązkowe! Ilość miejsc jest ograniczona
  • O gwarancji miejsca decyduje kolejność zapisów
AutorWariacje z manipurą z Marzeną Kita | 07.01.2024