https://akademiaruchu.com.pl/wp-content/uploads/2024/03/warsztaty-WORDPRESS.png

Warsztaty – Wprowadzenie do Astrologii 14 kwietnia 2024

by Autor

Niebo i to, co się na nim dzieje fascynowało ludzi od zawsze. Astrologia jest pewnym wynikiem obserwacji, w jaki sposób planety oraz inne ciała niebieskie i ich położenie względem siebie wpływa na nasze życie na Ziemi.

Nasz horoskop nie jest więc opisem jednego znaku zodiaku, ponieważ każdy z nas jest kombinacją wszystkich znaków zodiaków i każda z tych kombinacji jest unikalna, jedyna w swoim rodzaju.

Co Cię czeka?

  • Nauczymy się, czym jest kosmogram i jakie informacje można z niego odczytać.
  • Poznamy symbole 12 znaków zodiaku oraz ich ogólną charakterystykę, symbole planet oraz ich znaczenie w horoskopie.
  • Dowiemy się które planety władają poszczególnymi znakami zodiaku, a także w jaki sposób manifestuje się obecność danej planety w znakach.
  • Poznamy podstawowe aspekty planet i ich znaczenie w horoskopie.
  • Dowiemy się czym są główne osie horoskopu (Ascendent – Descendent; Medium Coeli – Immum Coeli) oraz czym są domy horoskopu.
  • Każda/y z uczestniczek/ków wygeneruje własny kosmogram urodzeniowy, dzięki czemu nowo nabytą wiedzę będzie można od razu odnieść do swojego horoskopu.

Jak się przygotować?

  • Aby wygenerować pełny horoskop urodzeniowy potrzebna jest data urodzenia, miejsce urodzenia i dokładna godzina.
  • Jeżeli nie znasz godziny urodzenia, możesz zwrócić się z takim zapytaniem do Urzędu Stanu Cywilnego. Podają taką informację nawet przez telefon.
  • brak znajomości godziny nie jest przeszkodą do udziału w warsztatach. Z samej daty urodzenia również wiele można wyczytać.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się czym jest astrologia, a także poznać swój horoskop urodzeniowy i dowiedzieć się, jaki był układ planet na niebie w dniu Twojego urodzenia (z punktu widzenia obserwatora z Ziemi) i co ten układ mówi o Tobie, te warsztaty są dla Ciebie 🙂

Prowadząca:

Ania Karbowska:

Nauczycielka Jogi i pasjonatka Astrologii.

Wiedzę astrologiczną przez dwa lata zdobywała u czołowych polskich astrologów Dr Piotra Piotrowskiego i Jarosława Gronerta.

Ukończyła Szkołę Astrologii I i II stopnia w Polskim Towarzystwie Astrologicznym.

Swoją wiedzę w tym zakresie poszerza poprzez literaturę oraz uczestnictwo w wykładach Polskiego Towarzystwa Astrologicznego.

Interesuje się przede wszystkim astrologią urodzeniową i z każdym kolejnym przeanalizowanym kosmogramem ta fascynacja wzrasta jeszcze bardziej.

Analizując kosmogramy urodzeniowe korzysta zarówno z astrologii tradycyjnej, jak i współczesnej.

Liczba miejsc ograniczona.

Data: 14.04.2024 (niedziela) – godzina 12:00-14:30
Cena: 150 PLN
Zapisy: w formularzu poniżej

AutorWarsztaty – Wprowadzenie do Astrologii 14 kwietnia 2024