https://akademiaruchu.com.pl/wp-content/uploads/2021/10/Facebook-event-1-1.png

Warsztaty z balansu i równowagi w pozycjach jogi – 11/12/2021

by Jagoda

Czy ciekawi Cię jak balansować na rękach?
Czy wiesz czemu warto pracować nad balansem i rozwijać te cechy?
Jak przenosić środek cieżkości, aby złapać równowagę stojąc na jednej nodze?

Zapraszamy na Warsztat poświęcony wybranym pozycjom balansowym w praktyce jogi!
Rozwijając zmysł równowagi rozmaitymi ćwiczeniami zwiększamy ilość bodźców docierających do naszego mózgu, dzięki czemu zwiększamy reaktywność i polepszamy pracę naszego układu nerwowego.
Ćwiczenia na równowagę angażują i wzmacniają mięśnie głębokie oraz stabilizujące. Wykonywanie ich poprawia koordynację ruchową, a dzięki balansowi lepiej potrafimy zapanować nad własnym ciałem.
Podczas 3-godzinnego warsztatu:

  • poznamy techniki balansowe,
  • odpowiednio przygotujemy nadgarstki,
  • rozwiniemy siłę i stabilność rdzenia (core),
  • przeanlizujemy pracę podczas utrzymanie ciężaru nóg,
  • popracujemy nad kluczowym dla balansów wejściem w skłon.

Warsztaty zostały stworzone zarówno dla osób rozpoczynających swoją przygodę z jogą, jak i zaawansowanych. Wspólnie zajmiemy się asanami takimi jak: Bakasana (pozycja kruka), Pincha Mayurasana (pozycja pióra pawia/stanie na przedramionach), Bhujapidasana czy Utthita Hasta Padangustasana.

Data: 11.12.2021
Godzina: 11:30 -14:30
Koszt: 110 zł


Diana Weiss – 9 lat temu po raz pierwszy zetknęła się z jogą. Od tamtego czasu poszukiwała praktyki, która zostanie z nią na dłużej. W 2015 roku przyszła na Ashtanga jogę do Akademii Ruchu. To w niej odnalazła drogę, którą wiernie podąża z myślą, że jogi nie praktykujemy po to, by być lepszym w samej praktyce, lecz by stawać się lepszym w życiu. Zarówno joga, jak i wspinaczka, która jest jej pasją, są dla niej procesem, który dokonuje się w człowieku z każdym kolejnym dniem praktyki i każdą podjętą drogą w skale. Ukończyła kurs Asthanga Vinyasa Yoga u Beaty Darowskiej na poziomie RYT 200. Brała również udział w warsztatach z Manju Joisa, Johna Scotta, Stu Girling.

Zapisy przez formularz:

Nie znaleziono żadnych pól.
JagodaWarsztaty z balansu i równowagi w pozycjach jogi – 11/12/2021