https://akademiaruchu.com.pl/wp-content/uploads/2020/05/zajęcia-onliine_baner-fb5-1.png

Zajęcia Jogi Online 03/04 – 30/05/2020

by Autor

Czy tak jak my stęskniliście się za wspólną praktyką? Jeśli tak to zapraszamy was do uczestnictwa w zajęciach online z Ashtanga Jogi i Yin Jogi, które odbywają się na platformie Zoom. Zapewniamy małe grupy uczestników.

Osoby zaawansowane zapraszamy na zajęcia Pierwszej Serii, a w sobotę Drugiej Serii Prowadzonej. Ashtanga doda wam potrzebnej energii, wzmocni i odpręży całe ciało. A wyciszenie i relaks zapewni Yin Joga.

Start: 03.04.2020

Pierwsze zajęcia w piątek 3.04 będą miały charakter otwarty i będą darmowe.

Kiedy?

Zapraszamy na zajęcia poranne w tygodniu o 7:30. Z zajęć weekendowych proponujemy sobotnią Drugą Serię Prowadzoną o 9:00 oraz Yin Jogę w niedzielę o 9:00.

Cennik:

4 x OPEN (4 wejścia na dowolne zajęcia) w cenie 50zł

OPEN ALL (karnet tygodniowy na wszystko) w cenie 70zł

1 x OPEN (wejście jednorazowe) w cenie 15zł

Karnety są ważne 7 dni od daty zakupu. Wcześniej wykupiony karnet Akademii Ruchu oraz umowę członkowska będzie można również wykorzystać na zajęciach online lub stacjonarnie, gdy szkoła ponownie się dla Was otworzy. Zapis na zajęcia wiąże się automatycznie z wejściem na zajęcia. Warunkiem koniecznym jest wcześniejsza wpłata i wysłanie potwierdzenia przelewu drogą mailową na adres info@akademiaruchu.com.pl

Po otrzymaniu wpłaty, 30 minut przed planowanymi zajęciami wyślemy link do udziału w spotkaniu.

Na zajęcia poranne o 7:30 można zapisywać się do godziny 22:00 dnia poprzedzającego zajęcia. Wieczorem wyślemy link zapraszający do spotkania osobom z opłaconymi wejściami.

 

Zapisy:https://akademiaruchu.com.pl/strefa-klienta/

Prosimy o punktualność na zajęciach i dostępność 10 minut przed planowanym spotkaniem. Znacząco ułatwi to zadanie instruktorom, a także pozwoli wam zrelaksować się przed planowaną praktyką jogi. Osoby z problemami zdrowotnymi zobowiązane są poinformować o nich nauczyciela przed rozpoczęciem ćwiczeń, jak również w trakcie ich trwania, w momencie zaistnienia nieprzewidzianych okoliczności.

W razie pytań bądź problemów z zapisem zapraszamy do kontaktu na adres: info@akademiaruchu.com.pl

Przygotowaliśmy też instrukcję zapisu w 5 krokach, które mogą okazać się pomocne w procesie rejestracji.

 

AutorZajęcia Jogi Online 03/04 – 30/05/2020