Kurs Instruktorski Aerial Yoga | 19-22 września 2024

Kurs Instruktorski Aerial Yoga to doskonały wybór dla każdego, kto chce doświadczyć głębi praktyki Aerial Yoga, włącznie z terapeutycznymi i regeneracyjnymi zastosowaniami tej praktyki. Kurs odbywa się w Akademii Ruchu – szkole z tradycją i wyjątkową, przyjazną atmosferą, w pełni przystosowanej szkole wyposażonej w profesjonalne hamaki do praktyki Aerial Jogi. Jeżeli chcesz zostać instruktorem poszerzyć rozumienie praktyki – to kurs dla Ciebie. Będąc doskonałą równowagą teorii i praktyki, przygotujesz się do prowadzenia zajęć grupowych w mądry i bezpieczny sposób. By praktykować zdrowo i bezpiecznie potrzeba wiedzy oraz doświadczenia, które zdobędziesz na tym kursie.

Aerial Joga (inne nazwy: Aerial Yoga, Air Joga, joga powietrzna, joga w hamakach, joga w chustach) to praktyka interdyscyplinarna i hybrydowa będąca połączeniem tradycyjnej praktyki jogi, treningu suspensyjnego i inwersyjnego, praktyk terapeutycznych yog kurunta. W duchu otwartości i Jogi pozwala dostrzec przestrzenność praktyki, odkryć możliwości ciała i wesprzeć osobę praktykującą na własnej drodze.

Jesteśmy dumni, że możemy zaoferować jeden z najbardziej wszechstronnych kursów instruktorskich Aerial Jogi. Nasz doświadczony i międzynarodowo uznany Trener przeprowadzi Cię przez szkolenie, dzieląc się cenną wiedzą na temat praktyk i nauczania. Program nauczania powstał przy współpracy z lekarzem rehabilitacji, terapeutą sensorycznym i fizjoterapeutą, aby zapewnić Ci najbardziej nowoczesny i aktualny zakres wiedzy.

*Po ukończeniu szkolenia otrzymasz certyfikat oraz legitymację instruktora, potwierdzającą ukończenie kursu w tej niesamowitej dziedzinie. Nasz program jest w pełni akredytowany przez Yoga Alliance YACEP, zapewniając międzynarodowe uznanie. Nie przegap tej wyjątkowej okazji, aby stać się w pełni wykwalifikowanym i certyfikowanym instruktorem Aerial Jogi!

W opiniach Absolwentów (z Wielkiej Brytanii, Włoch, Niemiec, Francji i Polski), ten kurs to skarb i niesamowita możliwość, by dzielić się doskonałą metodyką i otwartą atmosferą z uczniami.

✓ Jeden z najbardziej kompleksowych kursów instruktorskich Aerial Yoga w Europie.

✓ Kurs prowadzony przez trenera międzynarodowych kursów nauczycielskich.

 Skrypt szkoleniowy i program powstały przy współpracy z lekarzem rehabilitacji, terapeutą sensorycznym oraz fizjoterapeutą.

✓ Egzamin, certyfikat i legitymacja instruktora Aerial Jogi.

✓ Akredytacja YACEP – The Yoga Alliance Continuing Education Provider®

Zakres Kursu Instruktorskiego i ramowy program szkolenia:

  • wprowadzenie do praktyki Aerial Yoga: definicja, korzyści, możliwości oraz aspekty historyczno-filozoficzne praktyki,
  • biomechaniczne aspekty pracy z hamakiem – zasady bezpieczeństwa, rozgrzewka motoryczna i funkcjonalna,
  • propedeutyka nauczania grup początkujących – kluczowe pozycje,
  • praktyczne nauczanie Aerial Jogi – struktury lekcji i metodyka budowania bloków,
  • Klinika Asan – analiza pozycji, kategorie pozycji i sekwencje,
  • konstruowanie jednostki lekcyjnej i sekwencjonowanie zrównoważonej praktyki,

Prowadzący:

dr Paweł Kwaśniewski -. dyplomowany terapeuta Jogą, trener kursów nauczycielskich. Praktyk Ajurwedy (również Technik Panchakarmy) oraz Tantry, student Jyotish. Pedagog andragog, terapeuta i diagnosta Integracji Sensorycznej. Psycholog, absolwent podyplomowych studiów psychologii klinicznej (nr. zaw. 263403) oraz psychotraumatolog (studia Master of Science oraz certyfikacja nr. zaw. 229910). Ukończył szkołę medycyny estetycznej i Szkołę Akupunktury Kosmetycznej i Naturalnej Kosmetologii. Mistrz w zawodzie: naturopata. Akupunkturzysta, licencjonowany w Europie oraz Indiach. Hirudoterapeuta wg metody dr Sukhova. Muzykoterpeuta. Absolwent ponad dwudziestu kursów nauczycielskich o tematyce jogowej.

Kierownik programów: Międzynarodowych Kursów Nauczycielskich Aerial Yoga we Włoszech i Wielkiej Brytanii, Bhakti Shala Yoga Teacher Training, Szkoły Jogi Kręgosłupa, Szkoły Yin Jogi i Medycyny Chińskiej oraz wielu kursów specjalizacyjnych.

Właściciel MODALITIES OF HEALING Centrum Terapii Naturalnych i Medycyny Wschodnioazjatyckiej w Gdańsku. Współzałożyciel Szkoły Jogi i Tantry Bhakti Shala. Od 15. lat prowadzi indywidualną praktykę terapeutyczną. Wykładowca Instytutu Tradycyjnej Medycyny Chińskiej i Medycyny Integracyjnej DAO w Krakowie. Od lat zgłębia tajniki Ajurwedy zgłębiał podczas podróży do Indii. Przedstawiciel Yoga Nidra Network w Polsce. Absolwent licznych programów nauczycielskich w tym Klasycznej Hatha Jogi, Vinyasa Power Yoga, Ashtanga Vinyasa Joga (500hr), jogi akademickiej, Yin Jogi, Enhance Your Teaching dla zaawansowanych nauczycieli z całego świata. Specjalista w zakresie Aerial Yoga (dyplomy Aerial Yoga Berlin oraz Aerial Yoga London). W 2019 roku został jedynym na świecie mężczyzną – absolwentem szkolenia z terapii kobiet – Well Woman Yoga Therapy Teacher Training (pod kierunkiem dr Umy Dinsmore-Tuli oraz Sivani Mata Francis). Nauczyciel Jogi dla kobiet w ciąży, jogi postnatalnej. Absolwent Strukturalnej Terapii Jogą, Ajurwedyjskiej Terapii Jogą oraz cyklu szkoleń z Jogasutr w Chinnamastą Stiles.

Jeden krok dzieli Cię od odkrycia niesamowitej pasji jaką jest dzielenie się swoją drogą z drugim człowiekiem. Nasi absolwenci otwierają własne studia, a także prowadzą z powodzeniem zajęcia na całym świecie od Bali, przez Los Angeles i Londyn po włoską Pesarę. Twoja pasja może stać się Twoim życiem – wystarczy podjąć ten jeden krok

Paweł Kwaśniewski

Koszt kursu: 2 800 PLN

Zadatek: 810 PLN

Termin: 19-22 września 2024

Informacje organizacyjne: Jolanta Fudali / +48 600 389 464 / jolafudali@gmail.com

Zapisy: w formularzu poniżej