WITAMY W AKADEMII RUCHUO nas

Nasze Studio

Akademia Ruchu, to miejsce stworzone przede wszystkim z pasji i miłości do jogi. Z myślą o tych, którzy poszukują sprawności fizycznej oraz uspokojenia umysłu i relaksacji. Oferujemy zajęcia dla początkujących i zaawansowanych, w małych grupach, zapewniając kameralną atmosferę. Prowadzimy zajęcia dynamicznej Ashtanga joga, relaksującej Yin joga, jogę w chustach (Aerial joga) oraz Kundalini joga. U nas każdy znajdzie zajęcia odpowiednie dla siebie. Znajdziesz nas w samym centrum tętniącego życiem Wrocławia.
Funkcjonujemy od 2005 roku.
Szkoła wpisana jest do Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod numerem 2.02/00110/2010.


Nasi

nauczyciele

Beata Darowska
Ashtanga Mysore
Beata Darowska
Od wielu lat zainteresowana kulturą Dalekiego Wschodu. Urzeczona tradycją Indii, na przestrzeni lat odwiedza je wielokrotnie. Czerpie pełnymi garściami z bogatego dziedzictwa prastarej cywilizacji. Moment zetknięcia z Ashtangą Yogą stał się początkiem jej regularnej i długoletniej praktyki.

Kurs nauczycielski ukończyła m.in. u Johna Scotta, jednego z najbardziej doświadczonych i rozpoznawalnych nauczycieli. Regularnie uczestniczy i asystuje w jego warsztatach, podwyższając swoje nauczycielskie kwalifikacje. Prowadzi stałe zajęcia we Wrocławiu, organizuje warsztaty w całej Polsce oraz szkoli nowych nauczycieli Ashtangi Vinyasy Jogi.

www.beatadarowska.pl

Dorota Kowalczyk
Ashtanga Mysore
Dorota Kowalczyk
Z natury swej żywiołowa i energiczna. Z jogą pierwszy raz zetknęła się w 2010 roku w Akademii Ruchu, rozpoczynając swoją praktykę pod okiem Beaty Darowskiej i Roberta Pustowara. Brała udział w licznych warsztatach, m.in. z Basią Lipską –Larsen, Guillermo Benitezem oraz Magnusem Appelbergiem

Umów się na zajęcia
Adrianna Banaszyńska
Kundalini Joga
Adrianna Banaszyńska
Prowadzi zajęcia Kundalini jogi. Ukończyła międzynarodowy, certyfikowany kurs nauczycielski Kundalini Yogi według przekazu Yogi Bhajana.  Cykliczne uczestniczy również w warsztatach Białej Tantry. Z Kundalini jogą  zetknęła się pierwszy raz w 2010 roku. Od tej pory ta wyzwalająca i uzdrawiająca technika stała się jej codziennością – joga to dla niej ścieżka miłości. 

Umów się na zajęcia
Emilia Struzik
Ashtanga Mysore
Emilia Struzik
Prowadzi zajęcia Ashtanga joga Mysore. Rozpoczęła swoją praktykę w Akademii Ruchu Już podczas pierwszego spotkania z jogą, wiedziała, że ta praktyka zagości na stałe w jej życiu . Ashtanga joga to dla niej możliwość spotkania się z samym sobą, konfrontowania się z wewnętrznymi słabościami, a także radościami.Ukończyła kurs nauczycielski Ashtanga Vinyasa Yoga u Beaty Darowskiej na poziomie RYT 200. Od tego czasu wciąż poszerza swoją wiedzę dzięki warsztatom m.in. z Johnem Scottem oraz Stu Girlingiem, a także na studiach podjętych na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu.

Umów się na zajęcia
Gosia Sobolewska
Ashtanga Mysore
Gosia Sobolewska
Praktykuje Ashtanga Vinyasa Jogę już kilka lat. Od zawsze w Akademii Ruchu pod opieką Beaty Darowskiej. Ukończyła kurs nauczycielski TTC 200H Ashtanga Vinyasa Yoga, a swoje umiejętności ciągle podnosi, uczestnicząc także w licznych warsztatach prowadzonych, m.in. przez Basię Lipską-Larsen, Nancy Gilgoff, Manju Joisa i Johna Scotta.

Umów się na zajęcia
Patrycja Zasławska
Ashtanga Mysore
Patrycja Zasławska
Prowadzi zajęcia z Ashtangi jogi. Optymistycznie nastawiona do życia, stworzona do pracy z ludźmi, lubi dzielić się wiedzą z innymi. Fascynuje ją fizjologia ludzkiego ciała oraz kaźda forma ruchu . Dlaczego wybrała jogę ? Bo przynosi jej stabilizację życiową, poczucie bezpieczeństwa, miłość do siebie i do innych. Zaczęła ćwiczyć w 2012 roku a po chwili joga stała się jej codziennym rytuałem. Ukończyła kurs nauczycielski Ashtanga Vinyasa Yoga u Beaty Darowskiej na poziomie RYT 200.

Umów się na zajęcia
Olena Borshchova
Ashtanga Mysore
Olena Borshchova
Prowadzi zajęcia Aerial jogi, nazywane jogą w chustach lub jogą w hamakach. Na ten rodzaj jogi trafiła 6 lat temu  i była to miłość od pierwszych zajęć. Było to dla niej coś nowego, nieznanego, ale i przyjemnego. Aerial joga to jej największa pasja, którą stara się zarażać praktykujące u niej osoby. W swoich zajęciach łączy jogę z elementami tańca i gimnastyki.
W 2017 roku ukończyła kurs Antigravity Yoga. W Akademii Ruchu dzięki swojemu zaangażowaniu i kreatywności zainspirowała tą formą jogi sporą grupę ćwiczących. 
Umów się na zajęcia
adminO nas