https://akademiaruchu.com.pl/wp-content/uploads/2018/04/micuławarsztaty.png

Warsztaty pracy z głosem – 13/05/2018

by Autor

Głos narzędziem samopoznania – warsztaty z Karoliną Micułą!

Głos jest narzędziem samopoznania, podstawowym środkiem wyrażania emocji. Komunikując się z innymi nasz głos mówi wiele o tym, jacy jesteśmy.
Chcesz spróbować przygody z własnym głosem, odkryć go, wydobyć, by móc się uzewnętrznić? Może zawsze chciałaś/chciałeś spróbować śpiewać? A może odważnie mówić o swoich uczuciach, przestać bać się wystąpień publicznych, lub poszukać swojego naturalnego, organicznego głosu? Może czujesz, że coś Cię blokuje i nie wiesz, jak pokonać tę barierę? Praca wokalna może, podobnie jak joga, okazać się odpowiednim narzędziem do zrzucenia niepotrzebnych napięć, otworzenia się na nowe poprzez akceptację siebie.

W swojej pracy z głosem wykorzystuję ruch, pracę z ciałem, wizualizacje, energię grupy jak i pracę indywidualną. Posługuję się narzędziami, które zdobywałam przez lata pracy z głosem, artystycznych poszukiwań i własnego samorozwoju. Do głosu podchodzę holistycznie, wykorzystując naukową wiedzę o fonacji pozbawionej napięć, teatralne narzędzia pracy z wyzwalaniem ekspresji, ćwiczenia uwalniające energię i świadomą relaksację. Proponuję niezwykłą podróż wgłąb siebie i odkrywanie pokładów wokalnej ekspresji 🙂

Data: 13.05.2018
Godzina: 11:00 – 14:00

Koszt warsztatów: 80 zł
Limit miejsc, obowiązują zapisy: http://akademiaruchu.com.pl/strefa-klienta/

Proszę wziąć z sobą wygodny, niekrępujący ruchów strój.

O prowadzącej:
Karolina Micuła – aktorka scen muzycznych, wokalistka, songwriterka, nauczycielka śpiewu i emisji głosu, aktywistka i działaczka społeczna. Zajmuje się pedagogiką głosu łącząc doświadczenia pracy organicznej ze zdobyczami voice science. Od kilku lat związana z IVTOM (International Voice Teachers of Mix), co pozwala jej uczyć się od najlepszych specjalistów w dziedzinie mowy i śpiewu z całego świata m.in. z drem Hubertem Noe, Deanem Kaelinem, Sissy Handler, Rocio Guitard, Danielą Stieff-Tostes. Praktykuje jogę i nieustannie doskonali swoje kompetencje związane ze świadomą pracą z ciałem/umysłem. Jest laureatką Konkursu Aktorskiej Interpretacji Piosenki w ramach 38. Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu: Tukan Publiczności oraz Nagroda Specjalna Stowarzyszenia Autorów ZAiKS za najlepsze wykonanie Polskiej Piosenki. Otrzymała honorową nagrodę Warto Gazety Wyborczej 2018 r. za art-aktywizm. Regularnie współpracuje ze Studiem BWA Wrocław, Teatrem Muzycznym Capitol i Fundacją Performat. Interesują ją współczesne zjawiska performatywne i projekty na styku dyscyplin artystycznych i społecznych. Obecnie pracuje nad swoim debiutanckim albumem.

AutorWarsztaty pracy z głosem – 13/05/2018