https://akademiaruchu.com.pl/wp-content/uploads/2024/02/E8650753-B0F2-4CBE-BC21-0C3D68929681.png

Joga Nidra na Dzień Kobiet | Nowa data: 24.03.2024 (niedziela)

by Autor

Zapraszamy Cię do udziału w wyjątkowych warsztatach jogi Nidra, organizowanych z okazji Dnia Kobiet!
Dochód z warsztatów w całości zostanie przeznaczony na Dom Samotnej Matki we Wrocławiu.

Uwaga! Warsztaty przełożone z 7.03 na 24.07 godz. 20:00

Czym jest joga Nidra?

Joga Nidra, znana również jako „joga snu”, to głęboka i relaksująca praktyka medytacyjna, która ma na celu osiągnięcie stanu pomiędzy snem a czuwaniem. Podczas sesji joga Nidra, leżysz w wygodnej pozycji i słuchasz prowadzonej medytacji, skupiającej się na różnych częściach ciała, oddechu i wizualizacjach. Ta praktyka ma na celu redukcję stresu, poprawę snu oraz wzmocnienie umysłu i ciała.

Joga Nidra może być korzystna dla osób cierpiących na bezsenność, przewlekły stres, ból ciała oraz osoby pragnące pogłębić swoją praktykę medytacyjną. Przeciwwskazania obejmują osoby z ciężkimi problemami zdrowotnymi, takimi jak schizofrenia, depresja, choroby psychiczne oraz osoby w ciąży.

Prowadząca: Natalia Sobianowska-Brodzińska
Nasz doświadczony nauczyciel aerial jogi, którego pasją jest przekazywanie wiedzy i inspiracja do włączania ruchu w swoją codzienność.
Jej kreatywność i wiedza pozwalają na tworzenie unikalnych i dynamicznych zajęć, które przynoszą korzyści zarówno początkującym, jak i zaawansowanym praktykom aerial jogi.Natalia posiada także certyfikat nauczyciela jogi Nidry, co stanowi dodatkowy atut w jej bogatej ofercie. Dzięki temu jest w stanie pomóc swoim uczniom w osiągnięciu pełnej relaksacji i wewnętrznego spokoju. Jednak to nie tylko jogą Natalia żyje. Jest pasjonatką ruchu i zdrowego stylu życia, co przekazuje swoim uczniom jako inspirację do dbania o swoje ciało i umysł. W wolnym czasie Natalia uwielbia czytać książki i rozwijać się, co sprawia, że jej nauka jest zawsze pełna nowych pomysłów i inspiracji.

Data: 24.03.2024 (niedziela) – godzina 20:00 (1h)
Cena: 50 PLN
Zapisy: w formularzu poniżej

AutorJoga Nidra na Dzień Kobiet | Nowa data: 24.03.2024 (niedziela)