https://akademiaruchu.com.pl/wp-content/uploads/2017/07/marta-witecka-wrzesień.jpg

SZTUKA STANIA NA RĘKACH – WARSZTATY Z MARTĄ WITECKĄ 23/09/2017

by Autor

Sztuka stania na rękach – warsztaty z Martą Witecką 23/09/2017

Już we wrześniu będziecie mieli okazję wziąć udział w warsztatach poświęconych staniu na rękach! 

Warsztaty są skierowane do osób, które chciałyby zwiększyć siłę i świadomość ciała, poprawić technikę stania na rękach (jeśli już mają jakieś doświadczenie), nauczyć się jak wplatać elementy stania na rękach do praktyki jogi, jak również dla tych, którzy chcieliby rozpocząć swoją przygodę z tą fascynującą sztuką.

Warsztaty są kontynuacją majowej edycji, nie mniej jednak są otwarte dla osób nieposiadających jeszcze żadnego doświadczenia w staniu na rękach! 🙂

 
Będziemy pracować nad…
FUNDAMENTAMI
SIŁĄ
BALANSEM

DYNAMIKĄ

WARSZTATY:
23.09.2017

I. ABC STANIA NA RĘKACH – 3h
11:00-14:00
3-godzinny warsztat, który poświęcimy budowaniu fundamentów do praktyki stania na rękach. Będziemy pracować nad ustawieniem ciała, prawidłową pracą obręczy barkowej, odkrywać podstawowe zasady tej praktyki, aby zbudować pewność siebie i zwiększyć świadomość ciała. Nauczysz się wykonywać ćwiczenia, które pomogą Ci zjednoczyć ciało i umysł i stworzyć solidną podstawę do stania na rękach. Będziemy pracować zarówno samodzielnie, jak i w grupach, w atmosferze pełnej wsparcia i wzajemnej troski o bezpieczeństwo, odpowiedniej na każdych poziomach zaawansowania.

II. ABC STANIA NA RĘKACH – KONTYNUACJA NAUKI – 2h
15:00-17:00
Masz już za sobą warsztat wprowadzający? Czas na kolejne wyzwania. Podczas tego warsztatu wykonamy ćwiczenia, które wzmocnią ciało i przygotują je do stania na rękach. Popracujemy nad właściwą pozycją ciała, wskakiwaniem do stania na rękach i techniką balansowania. Warsztat jest przeznaczony dla osób, które mają opanowane podstawy, bądź dołączyły na mój poprzedni warsztat. Nie jest wymagana umiejętność samodzielnego stania.

KOSZTY
ABC STANIA NA RĘKACH 3h – 120zł
ABC STANIA NA RĘKACH 2h – KONTYNUACJA NAUKI – 80zł

Marta Witecka – jest nauczycielką stania na rękach, acroyogi i jogi. Obecnie podróżuje po Europie prowadząc warsztaty, ucząc na festiwalach i wydarzeniach związanych ze sportem. Mieszka w Berlinie, gdzie trenuje akrobatykę i inspiruje się kolorami i energią tego miasta.

Prosimy zapisywać się przez formularz: http://akademiaruchu.com.pl/strefa-klienta/

AutorSZTUKA STANIA NA RĘKACH – WARSZTATY Z MARTĄ WITECKĄ 23/09/2017