https://akademiaruchu.com.pl/wp-content/uploads/2018/05/warsztatypiyushwrzesień.jpg

Warsztaty Mindfulness – na czym polega trening uważności 9/09/2018

by Autor

Warsztaty Mindfulness – na czym polega trening uważności 9.09.2018

Z radością informujemy o warsztatach Mindfulness! 🙂
 
Proponujemy wykłady połączone z praktyką, dzięki czemu pojęcie mindfulness stanie się Wam bliższe ♥
 
Wprowadzimy i omówimy pojęcie Mindfulness – w języku polskim tłumaczone jako uważność, skupianie się na byciu tu i teraz (byciu całkowicie obecnym) poprzez koncentrowanie uwagi na wewnętrznych bodźcach płynących od własnych myśli, doświadczeń, uczuć oraz tych zewnętrznych płynących od innych ludzi i od naszych zmysłów.
W ramach praktyki będziemy pracować z ciałem, emocjami, myślami i oddechem. Praktyka uważności nie jest ani treningiem relaksacyjnym ani formą psychoterapii, lecz pomaga nam rozumieć nasze emocje w różnych sytuacjach oraz pomaga być w pełnej harmonii z sobą. Pozwala zrozumieć dlaczego ciągle jesteśmy w stresie oraz jak go redukować. Pozwala nam doświadczyć każdego momentu w całości.
Data: 9.09.2018
Harmonogram:
10.00 -12.00 wykład i praktyka
12.30 – 14.30 wykład i praktyka
Inwestycja: 120zł
Zapisy: http://akademiaruchu.com.pl/strefa-klienta/
Prowadzący: Piyush Mittal – Uczeń mistrza Chandra Mohan Bhandari’ego, ambasadora jogi na świecie, od którego uzyskał – i bezustannie otrzymuje – duchową wiedzę na temat medytacji, pranayamy, marma terapii i mindfulness. Na warszawskiej Politechnice ukończył Informatykę i Zarządzanie. Doświadczenie w przekazywaniu głębi hinduskiej sztuki dbania o ciało, umysł i duszę zdobył między innymi jako dyrektor 5* hotelu Pałac Sulisław na Opolszczyźnie (2016-2017) oraz prezes Fundacji Centrum Współpracy Polska-Indie „Instytut Jogi i Ajurwedy w Sulisławiu (2016-2017). Organizator czterech międzynarodowych konferencji naukowych Jogi i Ajurwedy (2013-2017), których partnerem było Ministerstwo Jogi Ajurwedy (AYUSH) z Indii. Założyciel i prezes Nirmala- Instytutu Jogi i Ajurwedy (2018). Wykładowca „mindfulness” na Politechnice Opolskiej i Uniwersytecie Wrocławskim.
AutorWarsztaty Mindfulness – na czym polega trening uważności 9/09/2018