https://akademiaruchu.com.pl/wp-content/uploads/2020/01/pati-wydarzenie-22.02.png

Warsztaty Natural Movement & Animal Flow 22.02.2020

by Autor

Najszybszą drogą do zdrowia jest ruszenie ciała…
Ale jak ruszać się, by nie zrobić sobie krzywdy? Jak w pełni wykorzystać swój potencjał? MOVEMENT to przede wszystkim wolność, swoboda, świadomość i szacunek. To trening ogólnorozwojowy, pozwalający na zwiększanie mobilności i elastyczności, przy jednoczesnym budowaniu siły oraz wytrzymałości. Na zajęciach nikt nie jest lepszy lub gorszy, każdy pracuje nad własną sprawnością, ma inne potrzeby i problemy. Kluczem jest więc wsłuchanie się w swoje ciało, szacunek do jego możliwości, a także ograniczeń oraz budowanie jak największej świadomości, koncentracji.
ANIMAL FLOW jest specyficznym systemem ćwiczeń stworzonym przez Mike Fitch’a, opierającym się o ćwiczenia kalisteniczne, które nawiązują do naśladowania ruchu zwierząt. Zawiera w sobie elementy jogi, capoeiry i akrobatyki, które połączone, tworzą taneczno-akrobatyczny ruch tzw.: FLOW. Na trening składa się sześć komponentów:
#Mobilizacja nadgarstków
#Aktywacja
#Specyficzny streching,
#Formy przemieszczania się,
#Przejścia pomiędzy pozycjami,
#Flow

DLA KOGO?
Warsztaty te są idealną równowagą dla osób prowadzących siedzący tryb życia, ponieważ ich główny cel to RUCH.
Jeśli jesteś trenerem, instruktorem i potrzebujesz inspiracji do zajęć, przyjdź a dowiesz się jak wyjść ze schematów.
Jesteś sportowcem, uprawiasz sztuki walki, crossfit, wspinaczkę, street workout i chcesz zwiększyć mobilność, a także siłę? Zapraszamy.
A może po prostu szukasz dla siebie odpowiedniej formy aktywności i nie wiesz jak zacząć? Zacznij od tego co potrafisz – przyjdź i rusz się.

JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ?
Na zajęcia nie trzeba być przygotowanym, należy zabrać jedynie wygodne ubranie, które nie krępuje ruchów oraz butelkę wody. Przekąski zapewniamy na miejscu. Ćwiczymy na boso, więc nie potrzebujesz butów.

KIEDY I GDZIE?
22.02.2020 Wrocław, 12:00 – 16:00 (w tym 30 min przerwy)
Akademia Ruchu ul. Ruska 47-48

ZAPISY PRZEZ FORMULARZ:
https://akademiaruchu.com.pl/strefa-klienta/

INWESTYCJA:
– do walentynek cena 100zł, po 14.02 120zł
– osoby uczestniczące w zajęciach Natural Movement w Akademii Ruchu 80zł

*Zastrzegamy sobie możliwość odwołania warsztatów w przypadku niewystarczającej liczby uczestników, a także możliwość ich przedłużenia, nie planujcie więc nic zaraz po warsztatach.
Będzie można także z nami posiedzieć, napić się herbaty i porozmawiać.

PROWADZĄCY:
Poznaliśmy się na kursie Animal Flow i okazało się, że podobnie nam w duszy gra. Co dwie głowy to nie jedna, a jak się poznaje fajnych ludzi, to zawsze wychodzi z tego coś ekstra. Gwarantujemy więc dobrą atmosferę, zabawę i mnóstwo kreatywności.

MAREK KUREK
Certyfikowany instruktor animal flow level 1, rener personalny i instruktor fitness zajmujący się szeroko rozumianym ruchem. Rozwija się głównie w kierunkach związanych z treningiem z własną masą ciała, a także psychologią sukcesu. Regularnie trenuje i pomaga ludziom osiągać ich cele sylwetkowe. Jest również absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu na kierunku Wychowanie fizyczne – specjalność trener fitness. W 2017 roku ukończył kurs Trener personalny spec.ds. Odżywiania. W 2019 roku ukończył szkolenie instruktorskie Animal flow 1 z Master instructorem Mirosławem Baściukiem. Od tego czasu doskonali się w tej technice oraz zaraża innych prowadząc zajęcia grupowe Animal flow w Tarnowie Podgórnym/k.Poznania.

PATRYCJA ZASŁAWSKA
Absolwentka Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, fascynuje się budową i fizjologią organizmu człowieka, a od dziecka związana jest ze sportem, między innymi takimi dyscyplinami jak akrobatyka, snowboard, narciarstwo, lekkoatletyka, judo. Od 8 lat na ścieżce jogi. Każda z dyscyplin była dla niej wspaniałą lekcją osobno, ale prawdziwą moc odkryła dopiero, gdy zobaczyła jak wiele jest wspólnych cech. Dopiero wtedy poznała, co tak naprawdę oznacza wyrażenie kultura fizyczna. To dużo więcej niż trening, a nawet zdrowe i mobilne ciało. Ruch kształtuje nasz charakter, a charakter wpływa na całe nasze życie., a także każdą formą ruchu. Wszystko to doprowadziło ją do miejsca, w którym chce dzielić się tym, co sama odkrywa na co dzień. To w jak dobrej relacji możemy być z własnym ciałem, oraz jak przekłada się to na umysł.

AutorWarsztaty Natural Movement & Animal Flow 22.02.2020