https://akademiaruchu.com.pl/wp-content/uploads/2022/02/aerial-joga-warsztaty-baner-www-1-scaled.jpg

Warsztaty z Aerial Jogi dla początkujących z Sarą Nowacką

by Jagoda

Jeżeli zawsze chciałeś spróbować Aerial jogi, ale obawiałeś się przyjść na regularne zajęcia, lub zdążyłeś zaznajomić się z chustą i chcesz sobie co nieco przypomnieć – ten warsztat jest dla Ciebie!
Aerial joga to wyjątkowa technika, która dobroczynnie wpływa na funkcjonowanie całego organizmu. Regularne treningi zwiększają elastyczność ciała, rozluźniają mięśnie, odciążają kręgosłup i zmniejszają ból pleców. Warto dodać, że gimnastyka wykonywana w oderwaniu od podłoża pobudza mięśnie głębokie, a nieustanne podciąganie się do przywieszonej chusty wzmacnia ramiona.
Nie bez znaczenia jest również wpływ na sferę psychiki. Warsztat aerial jogi pomoże Ci uwolnić się od stresu, poprawi samopoczucie i doda energii. Air joga (to inne określenie Aerial jogi) stanowi ogromne wyzwanie, ale i okazję do przekraczania barier. Sprawia to, że ćwiczenia dodają pewności siebie, budują wiarę we własne możliwości, wzmacniają psychicznie.

O prowadzącej:

Nazywam się Sara Nowacka i jestem certyfikowaną instruktorką Aerial ® Yogi. Uczę jogi na macie od ponad trzech lat, a najbardziej lubię zajęcia z początkującymi!
Nie mam gimnastycznej, ani sportowej przeszłości i dobrze pamiętam jak jeszcze 7 lat temu byłam sztywna jak drewno i totalnie nie wiedziałam o co chodzi w tej całej jodze, a już szczególnie w aerial jodze! Postaram się w sympatyczny i przyjemny w odbiorze sposób, zapoznać Cię z podstawowymi pozycjami aerial jogi, z prostymi akrobacjami i inwersjami – czyli pozycjami odwróconymi. Długi relaks w chuście na koniec, sprawi że poczujesz, że było warto 🤗
Mam nadzieję, że na tych warsztatach, przypomnisz sobie jak to było w dzieciństwie kiedy bez opamiętania bawiłaś/ bawiłeś się na trzepaku!

Do zobaczenia w chuście!
Sara Joga

Liczba miejsc jest ograniczona – tylko 11!

Data: 26.03.2022
Godzina: 12:00 – 14:00
Koszt: 120 zł

 

Zapisy poprzez formularz:

JagodaWarsztaty z Aerial Jogi dla początkujących z Sarą Nowacką