https://akademiaruchu.com.pl/wp-content/uploads/2020/08/emilka-balans.png

Złap balans! Pozycje balansowe w praktyce jogi 12/09/2020

by Autor

Złap balans!

Serdecznie zapraszamy na warsztaty, podczas których bliżej przyjrzymy się pozycjom balansowym w praktyce jogi. Szukanie równowagi w pozycji na macie, tak jak w życiu codziennym często przysparza licznych problemów. W trakcie trwania warsztatów wspólnie spróbujemy znaleźć odpowiedzi na pytanie: „Dlaczego pozycje wymagające równowagi sprawiają nam tyle problemu?”

Dzięki uczestnictwie w warsztatach:

– pogłębisz swoją wiedzę teoretyczną i praktyczną
– zwiększysz swoją świadomość pracy i ustawienia ciała w pozycjach balansowych
– poznasz ćwiczenia zwiększające elastyczność i siłę, które pomogą Ci złapać równowagę.

Warsztaty zostały stworzone zarówno dla osób rozpoczynających swoją przygodę z jogą, jak i zaawansowanych. Wspólnie pobawimy się asanami takimi jak: Bakasana (pozycja kruka), Pincha Mayurasana (pozycja pióra pawia/stanie na przedramionach), Bhujapidasana czy Utthita Hasta Padangustasana.

Zapraszamy na warsztaty, na których nie tylko będziesz się świetnie bawił, ale również zyskasz szeroką wiedzę!

Data: 12.09.2020

Godzina: 11:30-14:30

Koszt: 70zł

Zapisy: https://akademiaruchu.com.pl/strefa-klienta/

Prowadząca:

Emilia Jaworska – prowadzi zajęcia Ashtanga Jogi Mysore. Już podczas pierwszego spotkania z jogą w Akademii Ruchu, wiedziała, że ta praktyka zagości w jej życiu na stałe. Ashtanga Mysore to dla niej możliwość spotkania się z samą sobą. Skonfrontowania się z wewnętrznymi lękami, słabościami, a także radościami. Ukończyła kurs nauczycielski TTC Ashtanga Vinyasa Yoga z Beatą Darowską. Od tego czasu wciąż poszerza swoją wiedzę dzięki warsztatom m.in. z Johnem Scottem oraz Stu Girlingiem, a także na studiach podjętych na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu.

AutorZłap balans! Pozycje balansowe w praktyce jogi 12/09/2020