https://akademiaruchu.com.pl/wp-content/uploads/2019/03/yc-2-copy.jpg

40 Days Yoga Challenge – 21/03-6/05/2019

by Autor

40 Days Yoga Challenge – 21/03-6/05/2019

 

Pierwszy Dzień Wiosny to idealny czas na nowe postanowienia i dynamiczne działania. Cały świat budzi się z zimowego snu, dołącz do niego i weź udział w kolejnym jogowym wyzwaniu w Akademii Ruchu! <3

Dlaczego właśnie 21 marca? Zaczyna się kalendarzowa wiosna – jesteśmy pełni sił i chęci do życia, gotowi na zmiany, nowe doznania. Symbolizuje budzenie się ze snu zimowego, co można traktować jako osobiste odrodzenie. To nie tylko pierwszy wiosenny dzień, ale także jedyna pora w miesiącu, w którym Księżyc jest w pełni. To idealny czas na oczyszczenie, pokonanie obaw i ruszenie do przodu. Czujemy się pełni energii, przygotowani do realizacji nowych planów, nawyków i pomysłów. Warto tę siłę spożytkować dzięki praktyce jogi!

Co zyskasz dzięki programowi:
– zwiększysz siłę,
– poprawisz elastyczność,
– zredukujesz stres,
– poprawisz zdolność koncentracji,
– uregulujesz sen.

Nauki jogiczne potwierdzają, że potrzeba 40 dni aby w pełni rozwinąć nowy, pozytywny nawyk lub aby pozbyć się starego. Takie rozpoczęcie wiosny, ze wzmocnionym ciałem i wyciszonym umysłem sprawi, że bez trudności zmierzysz się ze wszystkimi zadaniami dnia codziennego oraz zrealizujesz swoje ambitne zamierzenia. Ten program jest wyzwaniem dla twoich wyobrażeń na temat własnego ciała i jego możliwości. Nauczy cię jak sięgać do najgłębszych pokładów siły i witalności. To ponadto doskonała możliwość bliższego poznania osób uczestniczących w programie. Będziecie się często widywać i wspierać wzajemnie przez 40 dni.

Jak to działa?
1) Zarejestruj się poprzez formularz na stronie internetowej lub na recepcji AR.
2) Uczestnicz w zajęciach jogi 6 razy w tygodniu wybierając każdorazowo z grafiku AR dowolny jej rodzaj (ashtanga, yin, aerial, kundalini).
3) Rozpocznij program 21 marca 2019 i kontynuuj przez kolejnych 40 dni.
4) Świętuj wspólnie z innymi zakończenie programu.
5) Weź udział w losowaniu darmowych warsztatów ze Stu Girlingiem organizowanych przez AR!

Często zadawane pytania:
1. Czy muszę być osobą zaawansowaną, aby wziąć udział w programie?
Nie, w wyzwaniu może wziąć udział każdy, bez względu na stopień zaawansowania. Mamy zarówno zajęcia wprowadzające dla osób początkujących oraz zaawansowanych. Pomożemy ci doskonalić się w bezpieczny sposób.

2. Co jeśli wyjadę?
Przynieś zaświadczenie, że uczestniczyłeś w zajęciach jogi w innym mieście.

3. Czy mogę uczestniczyć w dwóch zajęciach jogi w ciągu dnia?
Odp. Najlepiej nauczyć się konsekwencji i uczestniczyć w zajęciach jeden raz dziennie. Jeśli jednak zdarzy ci się wziąć udział w dwóch zajęciach zaliczymy ci oba. Zwróć uwagę na to, że codzienna praktyka jest korzystniejsza.

Zapisy przez formularz: http://akademiaruchu.com.pl/strefa-klienta/

 

Autor40 Days Yoga Challenge – 21/03-6/05/2019