https://akademiaruchu.com.pl/wp-content/uploads/2021/09/Joga-na-poprawe-mobilnosci-bioder-scaled.jpg

Joga na poprawę mobilności bioder 27/11/2021

by Michalina

Zapraszamy na warsztaty JOGA NA POPRAWĘ MOBILNOŚCI BIODER w Akademii Ruchu!

Warsztaty zostały stworzone dla wszystkich osób praktykujących jogę i nie tylko.

Będą one dobrym treningiem dla każdego, kto zajmuje się czynnie sportem, od biegaczy do narciarzy i wspinaczy. Podczas warsztatów będziecie mogli przekonać się jak joga może podnieść sprawność w waszej głównej dyscyplinie.

Tym, co w szczególności przyda się zarówno sportowcom jak i osobom prowadzącym siedzący tryb życia jest:

– otwarcie przykurczonych bioder i pachwin
– przywrócenie naturalnych zakresów ruchomości stawów biodrowych

Wynikiem praktyki jogi jest bowiem zdrowe, silne i gibkie ciało.

Podczas trwania warsztatu pogłębimy wiedzę z zakresu budowy i pracy bioder. Wspólnie przyjdziemy przez sekwencję ćwiczeń przygotowujących nasze ciało do wykonania pozycji takich jak: Baddha Konasana (pozycja szewca), Malasana (pozycja girlandy) oraz sekwencja gołębi. Intensywność wszystkich pozycji będzie indywidualnie dobierana do każdego uczestnika. Zaawansowane warianty dla pogłębionego rozciągania oraz nieco prostsze przynoszące ulgę i uwalniające z zacisków pasma biodrowego.

Warsztaty zakończymy relaksem w pozycjach wspomagających otwieranie bioder.

 

Prowadząca: Diana Weiss – 9 lat temu po raz pierwszy zetknęła się z jogą. Od tamtego czasu poszukiwała praktyki, która zostanie z nią na dłużej. W 2015 roku przyszła na Ashtanga jogę do Akademii Ruchu. To w niej odnalazła drogę, którą wiernie podąża z myślą, że jogi nie praktykujemy po to, by być lepszym w samej praktyce, lecz by stawać się lepszym w życiu. Zarówno joga, jak i wspinaczka, która jest jej pasją, są dla niej procesem, który dokonuje się w człowieku z każdym kolejnym dniem praktyki i każdą podjętą drogą w skale. Ukończyła kurs Asthanga Vinyasa Yoga u Beaty Darowskiej na poziomie RYT 200. Brała również udział w warsztatach z Manju Joisa, Johna Scotta, Stu Girling.

 

Termin: 27.11.2021

Czas trwania warsztatów: 11:00 – 14:00

Koszt 110zł

 

Zapisy:

 

MichalinaJoga na poprawę mobilności bioder 27/11/2021