https://akademiaruchu.com.pl/wp-content/uploads/2020/05/biodra-lipiec-2.jpg

Pokochaj swoje biodra: pozycje otwierające biodra w praktyce jogi 11/07/2020

by Autor

Zapraszamy na lipcowe warsztaty z otwierania bioder w Akademii Ruchu!

Warsztaty te zostały stworzone dla wszystkich osób praktykujących jogę i nie tylko. Siedzący tryb życia, tak powszechny w teraźniejszych czasach, predysponuje do gromadzenia się napięcia w okolicy bioder. Praca w tej okolicy wiąże się nie tylko z rozciąganiem mięśni, ale również uwolnieniem emocji.

Podczas trwania warsztatu pogłębimy wiedzę z zakresu budowy i pracy bioder. Wspólnie przyjdziemy przez sekwencję ćwiczeń przygotowujących nasze ciało do wykonania pozycji takich jak: Baddha Konasana (pozycja szewca), Malasana (pozycja girlandy) oraz sekwencja gołębi. Intensywność wszystkich pozycji będzie indywidualnie dobierana do każdego uczestnika. Warsztaty zakończymy relaksem w pozycjach wspomagających otwieranie bioder. Dzięki uczestnictwie w warsztatach poznasz liczne pozycje i przede wszystkim pokochasz swoje biodra!

Data: 11.07.2020

Godzina: 11:00-14:00

Koszt: 70 zł

Zapisy: https://akademiaruchu.com.pl/strefa-klienta/

Prowadząca: Emilia Jaworska – prowadzi zajęcia Ashtanga Jogi Mysore. Już podczas pierwszego spotkania z jogą w Akademii Ruchu, wiedziała, że ta praktyka zagości w jej życiu na stałe. Ashtanga Mysore to dla niej możliwość spotkania się z samą sobą. Skonfrontowania się z wewnętrznymi lękami, słabościami, a także radościami. Ukończyła kurs nauczycielski TTC Ashtanga Vinyasa Yoga z Beatą Darowską. Od tego czasu wciąż poszerza swoją wiedzę dzięki warsztatom m.in. z Johnem Scottem oraz Stu Girlingiem, a także na studiach podjętych na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu.

AutorPokochaj swoje biodra: pozycje otwierające biodra w praktyce jogi 11/07/2020